خیلی از بازی هایی که روزانه با آن ها سرو ار داریم در قالب بازی های اکشن و یا مسابقه ای با بالاترین گرافیک ها و بهترین تولیدات و توسعه ها در اختیارمان قرار گرفته اند که خوب اصلا هیچ ایرادی در آن نیست. ولی در بعضی از مواقع دوست داریم بازی هایی را تجربه کنیم که در آن مفهوم های ساده و همینطور فضای رقابتی جذاب در یک استوری لاین خوب بتواند ما را به صورت جمعی خوشحال کند. در همین راستا با اعلام انتشار بازی Baby Storm ما نیز این فرصت را غنیمت شمردیم تا با معرفی این بازی جدید در سایت Game Inja و نقد و بررسی آن در خدمت شما کاربران محترم و همچنین گیمرهای عزیز باشیم. با ما همراه باشید.

بازی Baby Storm از همان ابتدای کار دوست داشته است که از تمام عناصر ساخت بازی های ننتندویی که در ژانر مسابقه ای از آن بهره می برد استفاده کند. در بازی با یک مفهوم ساده که در آن شاید بسیاری از خانواده هایی که پدر ها و مادر های امروز در آن زندگی می کنند توسعه داده شده است. پدر و مادر های امروزی که باید هر دقیقه و هر ساعت از زمانشان را صرف پرداختن به نیاز های بچه تازه متولد شده شان بکنند. در این بازی شما در محیطی قرار  می گیرید که می تواند در فضای بسیار سرگرم کننده ای میزان کیفیت رسیدگی به بچه ها را در محیطی رقابتی تست کند که خوب این کلید اصلی بازی Baby Storm محسوب می شود.

در بازی Baby Storm شما باید آن را به شکل چند نفره انجام دهید. در این بازی می توانید تا چهار بازیکن را به گیم اضافه کنید. اما نقشه چیست؟ بر اساس تعداد بازیکنان و یا بر اساس تنظیمات اولیه و موودی که برای بازی قرار می دهید تعداد نوزادانی در اختیار شما قرار می گیرند که دائما باید به آنها رسیدگی شود. از عوض کردن کهنه بچه گرفته تا شستن و حمام بردن و غذا و شیر دادن آنها به عهده شما است. در بازی Baby Storm همگی وظیفه هایی جدا و جزا دارند و در خیلی از مواقع باید به کمک همدیگر کار های این نوزادان را انجام دهید.

در محیط بازی کثیف کاری های فراوانی نیز دیده می شود که باید در هنگام انجام بازی به آنها نیز رسیدگی کنید. در بازی Baby Storm دائما هشدار های مختلفی را با سر و صدا ها و جیغ زدن های این نوزادان می شنوید که باید بتوانید با سرعت هر چه تمام تر به آنها رسیدگی کنید. در موود رقابتی امتیازات شما در کنار صفحه بازی نقش می بندد و تا انتهای بازی زمانی برای شما در نظر گرفته می شود. در ابتدای بازی می تواند نقش خودتان را به عنوان یکی از والدین ایفا کنید و کارکتر خودتان را درست کنید. شخصی سازی کارکتر خودتان به شکل کارتونی و خنده داری صورت می گیرد که همگی شامل استایل طراحی بازی Baby Storm می شود.

شکل و شمایل بازی نیز به شکلی است که انگار شما در نقشه های مختلفی قرار می گیرد. محیط های خانه های مدرن امروزی تا غار ها و همینطور جنگل ها برای خانه شما وجود دارند که اگر بازی را به شکل مرحله ای انجام می دهید هر کدام از این ها را در قسمت های مختلفی از بازی آنلاک خواهید کرد. گرافیک بازی به شکلی است که کارش را به خوبی در این سطح از بازی سازی انجام میدهد و می تواند به خوبی یک فضای سرگرم کننده و شاد را با طراحی های مدرنی که در آن انجام شده است بوجود بیاورد. در کنار این ها صدا ها و SFXهای خنده دار و همینطور گریه های روی مخ این نوزادان از فضایی هستند که در بازی Baby Storm تجربه خواهید کرد.

بازی Baby Storm را باید یک بازی چند نفره حتما دانست که با این که قابلیت انجام بازی به صورت فردی نیز در آن وجود دارد ولی باید گفت که شاید یک پنجم سرگرمی انجام آن را به صورت چند نفره تجربه نخواهید کرد. برای کسانی که تازه پدر و مادر شده اند و می خواهند فضای کودکان خودشان را در یک بازی ویدئویی تجربه کنند این بازی می تواند با خاصیت های جذابی که دارد در یک محیط رقابتی شاد و سالم درجه سرگرمی بالایی برای شما به ارمغان بیاورد.

6.0

Good

  • مفهوم ساده و جذاب
  • رقابت های چند نفره
  • فضای دوستانه سرگرم کننده با قابلیت اشتراک گیم پلی

Bad

  • انجام نشدن بازی در حالت تک نفره