بار دیگپر به خانه های شما آمده ایم و در این قسمت می خواهیم بازی Blackmoor 2 را برای شما دوستان عزیز و ارجمند مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم که شما هم با ما همراه باشید و بازی را دوست داشته باشید و همینطور ما را تا به انتهای این پست دنبال کنید.

در همین ابتدای امر باید گفت که این بازی بسیار خوب است.  اگر از بازی های سریع خوشتان می آید و هم چنین به ژانر دوبعدی در بازی ها علاقه دارید اگرچه بازی در کل فرایند پایدار است. اگرچه جلوه بصری دوست داشتنی به نظر می رسد ، اما دارای جلوه های بصری عالی 2 بعدی و شخصیت طراحی خلاقانه ای است.

در بازی با انتخاب یکی از شخصیت های برجسته بازی ، می توانید وارد دنیای مرکزی شوید. با تصمیم گیری در چندین سطح ، می توانید چندین مسیر برنامه را انتخاب کنید که به هر ترتیب برطرف شوند. بیشتر اوقات ، در هر کار ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که از بخشی به بخشی به مرحله ای دیگر از بازی بروید اگرچه قبل از رسیدن به انتهای بازی و غول نهایی یک سری دیگر دشمنان ریز و درشت هم در بازی وجود دارد.

اما در کل معمولاً این ها خیلی پیچیده نیستند ومبارزه ی با آنان با کمی هوشمندی قابل انجام است. چندین سطح وجود دارد که می تواند مشکل را تا حد زیادی افزایش دهد ، برخی از دشمنان قدرتمند یا کارفرمایان کشنده را در راه شما قرار می دهد. و این مسئله باعث می شود تا بازی دارای درجه سختی خوبی باشد و بازی را جذاب تر می کند.

این بازی در حقیقت واقعاً تنوع زیادی به مأموریت خود اضافه می کند. کارفرمایان در عرصه جنگ می جنگند ، زندانهایی وجود دارد که می توانید از کنار آن عبور کنید و هم چنین ماموریت هایی وجود دارد که باید از غیرنظامیان و کشتی ها در برابر مهاجمین و غیره محافظت کنند. یکی از انحراف های غیر منتظره یک بازی  است که در آن باید  دو شوالیه دشمن نیز همین کار را انجام می دهند. اینها اجزاء عالی هستند زیرا مانع از تبدیل شدن خیلی چیزها نمی شوند.

بسیاری از دشمنان به معنای نبردهای زیادی هستند. همه شخصیت ها قدرت حمله اصلی را دارند و برخی از قهرمانان نیز برای جابجایی بین شخصیت های دیگر اسلحه یدکی دارند. در ابتدا چندین راه حل و جذابیت وجود دارد که هر کدام سبک مبارزاتی متفاوت دارند. و هر کدام از این راه ها می توانند بازی را به راهی متفاوت هدایت کنند.

البته بازی در عین حال یک سری مشکلات ریز نیز در زمینه ی گیم پلی دارد و آن این است کهخ کنترل نسبتا خوب است البته اما در ابتدای بازی آموزشی برای ضربات مختلف بازی وجود ندارد و این مسئله باعث می شود تا شما در بازی هنگامی که بازی را شروع می کنید تا مدتی همینطور سرگردان باشید و این امر یک نکته ی منفی در بازی به حساب می اید که به سادگی می توانست در همان ابتدا برطرف شود.

البته بازی دراای یک بخش مشکل اساسی می باشد و آن این است که بازی دارای داستان روایی چندان قوی ای نمی باشد البته این بدین معنی نیست که بازی فاقد هر نوع داستانی باشد بلکه بازی البته دارای بخش های مختلفی می باشد که خوب هم روایت می شوند اما بازی در کل دارای داستان چندان قوی ای نمی باشد و این بدین علت است که بازی روی بخش های دیگر بیشتر و بهتر تمرکز کرده است.

بازی در کل Blackmoor 2 دارای بخش های متنوع و سرگرم کننده ای می باشد هم نین بازی از امتیزاتی خوب برخوردار است که آن را جذاب تر از پیش می کند و گیم پلی روان بازی و کنترل خوب بازی هم چین وجود دشمنان متنوع در بازی و هم چنین هوش مصنوعی بکار رفته ی خوب در بازی همه و همه دست به دست هم می دهند تا بازی را بیشتر از پیش برای شما جذاب تر کنند.

8.0

Good

  • گیم پلی روان
  • هوش مصنوعی قوی
  • تنوع دشمنان در بازی

Bad

  • فاقد آموزش اولیه در ابتدای بازی
  • داستان میشد قوی تر روایت شود