این روز ها بازی های شبیه ساز بسیار زیادی در استور بازی های ننتیندو و همینطور استیم مورد توجه گیمر ها قرار گرفته اند و بخش بزرگی از این توجه مربوط به انجام این بازی ها توسط گیمر ها و استریمر های است که دوست دارند در محیط باز و آزادانه به انجام بازی های شبیه ساز در شغل های مختلف مشغول شوند که خوب این روش ها تاثیر زیادی در محبوبیت و در نتیجه توسعه روز افزون این بازی ها گذاشته است. در این راستا امروز با معرفی بازی Builder Simulator در خدمت شما گیمر ها و بازی دوستان گرامی در سایت Game Inja هستیم. با ما همراه باشید.

همانطور که اشاره کردیم بازی Builder Simulator یک بازی شبیه ساز است که خوب آنچنان واقعیتی که در بازی اتفاق می افتد با آنچه شما در ذهنتان با خواندن نام بازی تصویر میکنید فاصله چندانی ندارد. در حقیقت در این بازی شما با شروع گیم پلن ها و کار های ابتدایی از آنچه که باید در مورد ساخت و ساز و همینطور کارکردن در منطقه های ساختمانی بدانید در اختیار شما قرار می گیرد. کار های ساده مانند ساخت دیوار و یا گذاشتن نردبان و همینطور ایجاد کمباین و استفاده از بتن در این بازی به شکل خوب به شما آموزش داده می شود. بعد از اینکه با اصول اولیه بازی آشنا شدید پلن ها پیچیده تر مانند ساخت اتاق و یا حتی ساخت چهار دیوار برای ایجاد خانه در اختیار شما قرا می گیرد.

باید با توجه به مقدار متریال و منابعی که در اختیار دارید به موقع و همینطور با دقت در گذاشتن آجر ها و همینطور سیمان ریزی و یا گچ کار دیوار ها پلن ها را تا مرز کامل شدن ببرید. ساخت بازی و مراحل آن با ایجاد شغل هایی برای درآمد بیشتر برای شما در نظر گرفته شده است. پلن های معمولی شامل خرید مصالحی هستند که از پس برآمدن هزینه ها در آنها ساده است ولی پلن های پیشرفته شامل ساخت خانه ها و یا خانه های با اتاق های بیشتر و جزئیات بالاتر به شکلی ساخته شده اند که انجام آنها با توسط ابزار هایی انجام می شود که در بازی باید آنها را خریداری کنید. در نتیجه برای انجام این بازی در مراحل بالاتر باید بتوانید به شکلی ابزار های لازم را تهییه کرده تا بتوانید از پس شغل های پیچیده در بازی Builder Simulator بربیایید. ابزار های بازی قابلیت آپدیت شدن دارند و همینطور استفاده بیش از حد از آنها باعث می شوند که اصطهلاک باعث خرابی آنها شوند.

استفاده نا مناسب از مواد اولیه و همینطور تخریب نیز برای شما هزینه بر خواهد بود. کار های مختلفی از جمله برق کشی ساختمان پی ریزی و همینطور پنجره و در ها و پله ها باید توسط شما انجام شوند. پرداخت به جزئیات و همینطور ظرافت در اجرای طرح های بازی از قسمت هایی از بازی محسوب می شوند که اگر علاقه مند به کار ساخت و ساز باشید آن را از جذاب ترین قسمت های بازی Builder Simulator می دانید. پرداخت به جزئیات از نظر ساخت گرافیکی بازی نیز به خوبی آنچه که از یک شبیهساز در این ژانر نیاز داریم را برای ما فراهم کرده است. ابزار های مورد استفاده به علاوه محیط های بازی همگی به شکل خوبی نقشه های جذاب بازی را تشکیل می دهند. ابزار های مورد استفاده در کار ساخت ساز به شکل دقیق شبیه سازی شده اند.

البته شاید این بازی از آن دسته از گیم های شبیه ساز مانند آتش نشانی و یا پلیس نباشد که در آن بخواهید با هیجانات بالای تعقیب گریز و با رانندگی خودتان را سرگرم کنید ولی با این حال حس ساخت و سازندگی در این بازی از قسمت هایی از توسعه این گیم محسوب می شود که تمام جذابیت آن را ارائه می دهد.

در مجموع باید گفت که بازی Builder Simulator را باید یک شبیه ساز بسیار خوب و ایده آل همراه با موضوعی بسیار عالی که مورد توجه توسعه دهندگان بازی ساز تا این بازی قرار نگرفته است که خوب ما نیز از وجود این بازی در استور استیم بسیار خوشحال شدیم. داشتن گرافیک سه بعدی و کم باگ در این بازی و پلن های شبیه سازی در کار ساخت و ساز و ساختمانی همگی از ویژگی های جذابی است که با دریافت این بازی می توانید آن را در کنسول و یا PC خود تجربه کنید.

9.0

Good

  • پرداخت به جزئیات بازی در جهت شبیه سازی
  • محیط گرافیکی مطلوب و راضی کننده
  • ابزار ها و شبیه سازی محیط کار در ساختمان ها
  • تنظیم مناسب مراحل بر اساس بدست آوردن ابزار لازم

Bad

  • نور ها و پرداخت به سایه ها در بازی به صورت آماتور در گرافیک بازی قرار داده شده است