رنگارنگ سرگرم کننده و کمی سخت! تمام چیز هایی که در مورد بازی Crackpet Show می توانیم شرح دهیم در این صفات خلاصه می شوند. امروز به نقد و بررسی یک پلتفرمر دیگر از ژانر خانواده بازی های ماجراجویی خواهیم پرداخت که به نظر می رسد توجه بسیاری از گیمر های دنیا را به خود جلب کرده است. در ادامه با بررسی این گیم در سایت Game Inja همراه ما باشید.

بازی Crackpet Show را باید از بازی های ماجراجویی دانست که با توجه به این که استایل طراحی و همینطور ژانر های اینچنینی کاملا قابل پیش بینی هستند ولی با این اوصاف باز می توانیم بگوییم که در مورد این بازی نکات بسیار زیادی وجود دارد که آن را با بقیه هم دستان این ژانر متمایز می سازد. شکل بازی شبیه به بازی های روگ مانندی است که به صورت ماجراجویی درآمده است. در این بازی کارکتر های مختلفی وجود دارد که در ابتدای آن شما مسئولیت هدایت کارکتر خرگوشی را بر عهده دارید که در دنیای مسابقات Crackpet Show شرکت می کند. همه در ابتدای این بازی به او می گویند که او توانایی شرکت در این بازی را ندارد ولی بعد از این که توسط لاکپشت که در اصل نریتور و همینطور قسمت آموزشی بازی را بر عهده دارد به شکل خوبی آموزش میبینید می توانید با محیط بازی آشنا شده و مراحل آن را انجام دهید. بازی شامل قسمت های بسیاری است و توسعه های جانبی آن شامل همه اصول گیم پلی این بازی شده است.

به طور مثال در بخش سلاح های بازی نه تنها شما به دسته های مختلف مانند سلاح های حمله کوتاه برد و همینطور بلند برد می توانید مراجعه کنید بلکه بازی شامل ابزار های دفاعی و زره های مختلفی است که در بازی با تنوع خوبی برای شما طراحی گردیده شده است. بعد از این نیز می توانید ببینید که به چه صورتی هر سلاح می تواند آپدیت های خودش را دریافت کند و همینطور اضافه کردن اینچنت ها به سلاح ها و خرید آیتم های جانبی در طول بازی و بتل ها می توان از آنها استفاده کرد مانند معجون های قدرت و همینطور بازیافت سلامتی که همگی به تنوع انجام گیم پلی بازی انجامیده است. درمورد گرافیک بازی نیز باید گفت که همه چیز با استایل بسیار خوب و مطلوبی ساخته شده است. با اینکه بازی به صورت دو بعدی درآمده است ولی حس و حال بازی هایی مانند LOL)) نیز آن دریافت می کنیم که خوب شاید به خاطر استفاده رنگ های جذاب و جیغی باشد که در نه تنها طراحی نقشه های بازی استفاده شده است بلکه در خود افکت ها و همینطور ضربه هایی که به کارکتر های دیگر می زنید نیز می توانید اینگونه شکل طراحی ها را بیابید.

هر مپ به شکل خاص و جذابی طراحی شده است که کاملا می تواند نوع گیم پلی بازی را تغییر دهد. در انجام گیم پلی بازی شما در آرنا هایی قرار می گیرید که باید بتوانید با بقیه گلادیاتور ها در آن مبارزه کنید. این مبارزات شما به شکل بسیار شلوغی با ورود بسیاری از کارکتر های واقعی و همینطور NPC های مختلف در بازی Crackpet Show شکل خواهد گرفت که باید بتوانید در این شلوغی ها بهترین عملکرد خودتان را نمایش دهید. در مورد شلیک ها و خود گیم پلی تنها نکته منفی بازی در مورد کند بودن سرعت انجام ضربه ها و همینطور شناور بودن گلوله ها در بازی است که باعث می شود اگر با بازیکنانی غیر از کامپیوتر بازی کنید همه آنها بتوانند مسیر حرکت و شلیک های شما را پیش بینی کنند.

در هر استادیوم و یا آرنا تماشاگران که از کارکتر های بازی هستند شروع به تشویق شما می کنند و و صدای آنها در میان ضربات و شلیک ها و همینطور مبارزات بازی که به صورت هیجان انگیزی SFX های گیم را تشکیل داده اند ادغام می گردد. برای انجام هر مرحله از بازی می توانید تا چهار بازیکن مختلف را برای مبارزات معمولی و غیر داستانی بازی Crackpet Show انتخاب کنید که خوب اضافه کردن پلیر های بیشتر مانند از دو دسته بالاتر فقط از طریق استیم قابل امکان است و بازی  Crackpet Showاز آن دسته گیم هایی نیست که به صورت خانواده ای و یا این که بتوانید به شکل دور همی با چند دسته آن را انجام دهید.

در کل باید گفت که بازی Crackpet Show یک بازی بالاتر از حد استاندارد در ژانر خودش محسوب می شود. بازی عاری از هر گونه باگ و یا مشکل خاصی است و گرافیک و همینطور طراحی کارکتر و نقشه های پر رنگ و زیبای بازی می تواند همگی از ویژگی هایی باشد که گیمر های علاقه مند به بازی های ماجراجویی و همینطور بازی های روگ دنبال آن می گردند و اگر از شکل و شمایل و همینطور نوع این گیم پلی خوشتان می آید پیشنهاد می کنیم که این بازی را در لیست انجام بازی های امسال خود قرار دهید.

9.0

Good

  • روگ لایک بسیار جذاب
  • گرافیک کارتونی با کارکتر هایپر تعداد
  • آرنا های مختلف و تنوع سلاح ها

Bad

  • کمپین بسیار کوتاه