From Earth To Heaven یک تجربه ی مناسب از یک بازی پلتفورمر اول شخص می باشد. این بازی پنجم سپتامبر سال ۲۰۲۱ عرضه شده است و استودیوی بازی سازی مستقل EpiXR Games UG عرضه شده و همین استودیو نیز وظیفه ی ساخت و انتشار این بازی را بر عهده گرفته است. این بازی به قیمت ۷ دلار برای پلتفومر های Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One عرضه شده است و می توانید همین حالا به تهیه این بازی بپردازید. با نقد و برسی From Earth To Heaven  همراه وبسایت GameInja باشید.

From Earth to Heaven یک داستان و روایت کلی را دنبال می کند و به همین دلیل در طول بازی خیلی درگیر داستان گویی نخواهید شد و به همین دلیل یک اشاره ی کوچک به این بخش می کنیم و عبور خواهیم کرد. همانطور که از اسم From Earth to Heaven در بازی شما فردی هستید که در بهشت زندگی می کند و اتفاقی باعث می شود که به دنیا بازگردد. حال شما باید دوباره تلاش کنید که به سمت آسمان ها حرکت کنید و بتوانید با بالا رفتن از آسمان های مختلف به بهشت برسید و آن زندگی خوب را دوباره تجرب کنید.

گیم پلی اصلی ترین بخش این بازی می باشد و هیجان انگیز ترین بخش این بازی نیز همین بخش است. بازی به صورت یک پلتفورمر سه بعدی اول شخص می باشد که در آن باید از سکو های مختلف عبور کنید تا از زمین ارتفاع بگیرید. کلیت گیم پلی بازی جذاب است و می تواند طرفداران بازی های پلتفورمر را سرگرم کند. یکی از اشکالات بازی این است که گیم پلی آن کمی کند می باشد و از طرفی تنوع موانع در بازی کم می باشد. بازی کمی از نظر محتوا نیز کمبود دارد و آن چنان که باید و شاید در مراجل بازی تنوع دیده نمی شود و بعد از مدتی همه چیز تکراری می شود. لول دیزاین بازی به خوبی انجام شده است و چینش گیم آبجکت ها به خوبی صورت گرفته ولی از طرفی برخی از قسمت های بازی خالی از محتوا می باشد و صرفا باید در آن ها حرکت کنیم و پرش کنیم تا به مراحل بعدی ورود پیدا کنیم!

گرافیک هنری این بازی بسیار زیبا می باشد و سازندگان در خلف صحنات زیبا در بازی سنگ تمام گذاشته اند. از جنگل های روی زمین گرفته تا کهکشان ها در آسمان همگی زیبا هستند و آن حس آرامش عمیق را به مخاطب القا می کنند. از نظر فنی اما در بازی ضعف هایی دیده می شود و مهم ترین آن کیفیت بد بافت ها می باشد که به هیچ عنوان قابل قبول نیست. آیتم هایی که در بازی قرار داده شده اند از نظر طراحی بسیار بی کیفیت می باشند و نور پردازی بازی نیز به خوبی انجام نشده است و سایه زنی های غیر حرفه ای باعث تاریک شدن محیط های بازی شده است و سازندگان بازی فکری به حال این بخش از بازی بکنند. از نظر فنی نیز بازی مشکل چندانی ندارد و نگرانی خاصی در این بخش وجود ندارد.

موسیقی بازی خوب است و بسته به محیط هایی که در آن قدم می گذارید تغییر سبک می دهد. گاهی ترک های آرامش بخش پخش می شود و گاهی موسیقی ریتمی تند می گیرد و هیجان انگیز می شود. شاید کیفیت موسیقی فوق العاده نباشد ولی انتخاب و چینش آن ها در بازی به خوبی صورت گرفته است. صداگذاری اما در این بازی نقش چندان مهمی ندارد و خیلی حواستان به این بخش از بازی پرت نخواهد شد. در کل از نظر صوتی بازی تجربه ی بدی نیست و نمی تواند ایراد زیادی از این بخش از بازی گرفت.

From Earth to Heaven یک بازی خوب است که می تواند طرفداران سبک پلتفورمر را راضی نگه دارد. بازی مشکلات و کمبود هایی مثل لول دیزاین خسته و نبود فعالیت های جانبی قابل قبول دارد که کاملا مشهود است و آزار دهنده ظاهر شده و همین موارد از کیفیت بازی کاسته است ولی بخش های مثبت آن نیز به خوبی دیده می شوند و در کل  اگر از طرفداران بازی های پلتفورمر هستید و دوست دارید برای یک بار هم که شده این بازی ها را از دید اول شخص دنبال کنید این بازی تجربه ی مناسبی می باشد و در غیر این صورت اگر علاقه ای به آثار پلتفورمر ندارید و یا تا به حال بازی ای به این سبک را تجربه نکرده اید ، این بازی نیز نمی تواند پیشنهاد خوبی برای شما دوستان باشد و احتمالا از تهیه ی این بازی راضی نخواهید بود.

از این که با نقد و برسی این بازی پلتفورمر همراه وبسایت Gameinja بودید سپاسگزاریم و امیدواریم که توانسته باشیم شما را در تهیه ی این بازی راهنمایی کرده باشیم و شما نیز از مطالعه ی این نقد و برسی لذت برده باشد.

 

6.5

Good

  • گیم پلی راضی کننده
  • فضای آرامش بخش بازی
  • گرافیک هنری عالی

Bad

  • گرافیک فنی ضعیف
  • نبود تنوع در بازی