به دنبال یک بازی جذاب و کودکانه می گردید؟ به دنبال بازی هستید که بتواند جدا از اکشن های روزمره ای که در بازی های امروز می بینیم و یا پیچیدگی های بازی های ماجراجویی بتواند ذهن شما را مشغول کند؟ برای پیدا کردن یک بازی با این خواص باید در ژانر بازی های پازلی به دنبال گیم هایی بگردید که امروز ما این کار را برای شما انجام داده ایم و به معرفی بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle خواهیم پرداخت و با نقد و بررسی آن در سایت Game Inja برای شما گیمر ها و بازی دوستان گرامی در خدمتتان هستیم. با ما همراه باشید.

بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle همانطور که از نامش پیدا است یکی از بازی های پازلی است. معمولا وقتی در مورد بازی های پازلی صحبت می کنیم توجه ما به بازی هایی می رود که پازل هایی در روند انجام خود بازی دارند و یا داستان خاصی در بازی وجود دارد که شما در انجام بازی در نهایت به قسمت پازلی گیم منتقل خواهید شد ولی در مورد بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle باید بگوییم که تنها گیم پلی ای که برای این بازی وجد دارد همان بازی پازل است که در اصل خود گیم پازل که همه ما در بچگی آن را انجام می داده ایم در این گیم وجود دارند. این بازی به خوبی توانسته است در یک محیط شاد و بسیار روشن پازل های خودش را به صورت حرفه ای در نوع ساخت و توسعه و به صورت بسیار ساده از نظر درجه فهمیدن کیفیت انجام آنها برای علاقه مندان این نوع بازی بسازد.

در اصل بازی با ورود شما در آن منو هایی را در اختیار شما می گذارد که همه آنها مزین به کارکتر های جذاب و کارتونی این بازی هستند که با استایل خوب ژاپنی برای این بازی ساخته شده اند. چهار گزینه ابتدایی بازی به شکل جذابی با آواتار های بازی نمایان کننده قسمت پازل های بازی و همینطور گالری و تنظیمات و موسیقی بازی هستند. در ابتدای بازی به شما می گوییم که اولین کاری که باید بکنید به قسمت موسیقی بازی رفته و آن را به صفر برسانید. زیرا اصلا بر روی این قسمت در بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle کار نشده است و نه تنها در بازی با تکرار و لوپ بودن های مکرر شما را اذیت می کند بلکه در مرحله های مختلف نیز موسیقی بازی تغییری نمی کند و شما همان موسیقی دیجیتالی خسته کننده را می شنوید که خوب به جای اینکه صدای دستگاه را خاموش کنید پیشنهاد می دهیم که صدای موسیقی بازی را کم کرده تا بتوانید SFX های بازی را بشنوید.

بازی شامل کارکتر هایی از دختران انیمه ای است که در اصل عکس ها و چهره های جذاب آنها سوژه پازل ها هستند که خوب برای اینکه المنت سورپرایز در این بازی باقی بماند به شما ابتدا تکه های پازل ها داده می شود و بعد از کامل کردن آنها می توانید چهره کامل آنها را مشاهده کنید. در منوی پازل ها سی و نه مرحله از هر فصل پازل بازی وجود دارد که ژست های مختلفی از نقاشی های جذاب این بازی را می توانید با کامل کردن پازل ها مشاهده کنید. هر مرحله از بازی به سه درجه سختی تقسیم شده اند که خوب با افزایش درجه سختی تعداد قطعه های پازل های هر مرحله زیاد تر می شوند و ستاره ها و امتیازاتی که دریافت می کنید بالاتر می روند. بعد از پایان هر پازل در بازی می بینید که در بخش گالری بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle عکس های کامل شده از این دختران انیمه ای به صورت آرشیو نگه داری می شوند که خوب به عنوان اچیومنت های این گیم محسوب می شوند.

در مجموع باید گفت که بازی Hatsune Miku Jigsaw Puzzle از آن دسته از پازل هایی است که در اصل فقط برای انجام پازل ساخته شده است. ساخت روشن و کودکانه بازی به طراحی های زیبایی از کارکتر های بازی همگی باعث شده که این بازی برای همه سنین مناسب باشند که خوب در مورد پازل های گیم کمی به صورت رباتیک عمل شده است و می توانستند تفکر بهتری برای سخت کردن پازل های بازی به خرج بدهند ولی در کل اگر از بازی های پازل های ورقی و دختران و نقاشی های انیمه ای خوشتان می آید این بازی را باید در لیست بازی های امسال خود قرار دهید.

7.0

Good

  • پازل های جذاب و اصولی
  • نقاشی های انیمه ای
  • تعداد مراحل زیاد با تنظیم درجه سختی بازی ها

Bad

  • تنداشتن تنوع در نوع انجام پازل های بازی