اینبار با نقد و برسی یک بازی ایندی ماجراجویی همراه شما کاربران گرامی وبسایت گیم اینجا هستیم. کنسول سوییچ یکی از آن کنسول هاییست که بازی های خاص تری را به خود جذب کرده است و عموما بازی هایی که در این کنسول می بینیم تمی ساده و کارتونی دارند و با ارائه ی یک محیط جذاب به کاربران خود سعی می کنند کاربران عمومی تری را به خود جذب کنند و هر کسی با هر سن و سالی بتواند با بازی های منتشر شده بر روی این کنسول ارتباط برفرار کند.

Haven Park نیز یکی از این بازی های خوش رنگ و لعاب می باشد که به تازگی برای کنسول سوییچ و رایانه های شخصی منتشر شده است و امروز قصد داریم به برسی آن بپردازیم.  این بازی توسط استودیوی بازی سازی Fabien Weibel ساخنه شده است و همین استودیو به همراه استودیوی Mooneye Studios وظیفه ی انتشار این بازی را برعهده گرفته است. این بازی یک عنوان 9 دلاری می باشد و بر روی کنسول سوییچ نیز در تاریخ پنجم آگوست همین سال به همین قیمت منتشر شده است.با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت game inja باشید تا از این بازی برای شما بگوییم و در آخر آن را ارزیابی کنیم.

کلیت این بازی درباره ی پرنده ی جوانی است که در پارک طبیعی مادر بزرگش مشغول به فعالیت است. شما در طول داستان بازی باید این پرنده را کمک کنید تا به کار های پارک برسد و به حل کردن یک سری مشکلات آن و انجام ماموریت های داده شده توسط مادربزرگش بپردازد. داستان به قدری قابل قبول می باشد که موجبشود تا فعالیت هایی که برای تکمیل روایت آن انجام می دهیم از تنوع به نسبت خوبی برخوردار باشد و باید از این بخش از بازی تشکر کنیم!

گیم پلی بازی تشکیل شده از مقدار زیادی گشت و گذار در محیط و همچنین حل یک سری پازل که برای شما در نظر گرفته شده است. شما در طول بازی به کار های ساده ای می پردازید که به نوع خود جذاب است ولی بسیار ساده طرحی شده است و به هیچ عنوان چالش برانگیز نیست. کلیت گیم پلی بازی جذاب می باشد و این جذابیت نه به خاطر فعالیت های موجود در بازی بلکه به خاطر آرامش خاصی است که بر گیم پلی بازی صادق می باشد و شما را جذب خود می کند.

بازی از نظر ظاهری تجربه ی بسیار زیبایی می باشد و به طور کلی محیط هایی که برای بازی در نظر گرفته شده است بسیار چشم نواز می باشد به طوری که در برخی مناطق بازی ترجیح می دهید فعالیتتون را اندکی متوقف کنید و به مناطق بازی خیره شوید. از نظر گرافیک فنی بازی در سطح متوسطی قرار می گیرد و بافت های بازی متوسط می باشند ولی اشکالاتی در بحث فنی بازی دیده می شود که مشکلات زیادی را برای گیمر هایی که این عنوان را تهیه کرده اند به وجود خواهد آورد.

بازی در بخش کنترل ها مشکل دارد و نمی توان خیلی با این بخش از بازی ارتباط برقرار کرد و همچنین یک سری مشکل کلی در بازی دیده می شود که آزار دهنده می باشند. برای مثال فیزیک بازی بد طراحی شده است و از طرفی ممکن است در بازی بارها و بارها در اشیاء مختلف گیر کنید و مجبور شوید از چک پوینت قبلی بازی را اجرا کنید که چندان جالب نیست و بهتر بود بر روی این قسمت از بازی بیشتر وقت گذاشته می شد. در آخر باید گفت که این بخش از بازی اصلا و ابدا تجربه ی قابل قبولی را ارائه نمی دهد.بازی در بخش صوتی عملکرد متوسطی دارد و نه آنقدر خوب است که بتوان از این بخش تعریف کرد و نه آنقدر بد است که بتوان از آن ایراد گرفت و صرفا یک تجربه ی قابل قبول می باشد که نیاز های شما را برآورده می کند.

Haven Park یک بازی کاملا معمولی است و پیشنهاد می کنم که اگر بیکار شده اید و بازی خاصی برای تجربه کردن برای شما باقی نمانده است می توانید از این عنوان استفاده کنید وگر نه این بازی چیز خاصی برای ارائه کردن به شما ندارد. از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت gameinja بودید سپاسگزاریم.

 

6.0

Good

  • محیط های جذاب
  • فضای آرامش بخش

Bad

  • باگ های آزار دهنده
  • کنترل های پر ایراد