بازی مهیج و جذاب Iratus: Lord of the Dead در سبک بازی های نقش آفرینی قرار دارد و توسط شرکت Unfrozen طراحی و منتشر شده است. همچنین این بازی جذاب برای پلتفرم های Microsoft Windows, Linux انتشار یافته است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی جذاب Iratus: Lord of the Dead می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای GameInja همراه باشید.

بازیکن در بازی Iratus: Lord of the Dead به عنوان نقش Iratus قرار دارد که جادوگری است که اخیرا از زندانی در غار تاریک و پر عمقی فرار کرده است. از آنجا به بعد Iratus نوکرهای مرده و وفادار خود را بر روی ساخت یک پایگاه جدید عملیاتی و همچنین افزایش وسعت نقشه برای کسانی که اورا به طور احمقانه ای زندانی کردند موظف می کند.

در گیم پلی بازی Iratus: Lord of the Dead بازیکن در ابتدا می تواند چندین نوع مختلف از minions را ایجاد کند از جمله Skelton، Banshee، Zombie، و سایر موجودات عجیب و غریب دیگر که با ساخت آنها می تواند بیشتر در طول گیم پلی بازی پیشرفت کند. شما می توانید نیروهای دیگری را در هرجایی از نقشه پیدا کنید، اما در بیشتر موارد شما آنها را از ابتدا باید بسازید. همانطور که شما بدنهای گوشتی مختلف را شکست می دهید، آیتم هایی مانند استخوان ها، قلب ها و مواردی مانند آن را برای ساخت اعضای جدیدی از گروه های مردگان خود استفاده کنید. به طور کلی این آیتم ها فقط قطعات عمومی هستند، اما گاهی اوقات آنها می توانند از کیفیت بالایی برخوردار باشند برای مثال اسکلت جدید خود را به بعضی از ویژگی های خاص اضافی مجهز کنید و یا شما می توانید از قابلیت کیمیاگری استفاده کنید تا قطعات خود را بهتر کنید. انواع مختلفی از موجودات در بازی Iratus: Lord of the Dead وجود دارند که شما می توانید با توانایی هایی که در اختیار دارید آنها را از راه های مختلفی از بین ببرید. ارواح شما همچنین می توانند از طریق روش های طبیعی مختلفی ارتقا داده شوند. همانطور که سطح آنها ارتقا می یابد شما می توانید یک جهت خاص را برای استفاده از مهارتها انتخاب کنید تا کمی استفاده از آن را تغییر دهید.

در بازی Iratus: Lord of the Dead بازیکنان باید به ساخت گروهی از minions بپردازند و نیاز دارند که یک پایگاه جدید را از ابتدا باید بسازید. برای ساختن و ارتقاء آن minions و قطعات معماری خاصی را باید استفاده کنید. این ساختمان می تواند از آن دسته باشد که بلافاصله در صورت جان نگرفتن در حین نبرد به یک موجود مریض تبدیل شود تا یک ساختمان که بخش های اضافی را جستجو می کند. این ویژگی به شما کمک می کنند تا وقت خود را برای گسترش و برنامه ریزی بهتر هزینه کنید به طوری که با سبک بازی شما نیز مناسب باشد.

در گیم پلی بازی Iratus: Lord of the Dead گروه افراد مرده شما به آسیب های استرسی و یا نقاط ضعف انسان ها اهمیت نمی دهد، اما اگر آنها به اندازه کافی آسیب ببینند به طور همیشگی از بین می روند. چگونگی عملکرد روش های حملات شما از حملات فیزیکی واقعی نسبت به روش هایی که بر ذهن و عقل دشمن شما تاثیر می گذارد، متفاوت است. به طور کلی شخصیت Banshee شما می تواند هوشیاری را از بین ببرد که باعث کاهش حمله افرادی است که آن را تحت تاثیر قرار می دهید و همچنین کمی آسیب های استرس زا ایجاد می کند. شما می توانید برای حملات گروهی از چهار نفر را تشکیل دهید که ممکن است یک نوع آسیب را ایجاد کنند و یا شاید گروهی باشد که هر دو را ترکیب می کند. به یاد داشته باشید که انواع مختلفی از نژادها در سمت انسانها نیز وجود دارد و آنها می توانند مشکلات بزرگی را برای شما به بار بیاورند.

در بازی Iratus: Lord of the Dead نوعی از حملات وجود دارد که می تواند روی تمام خط دشمن شما و یا یک موقعیت خطی خاص متمرکز شود که باعث می شود موقعیت خود را با دیگری تغییر دهید یا آن را در جای خود قرار دهید. شما همچنین می توانید موضع خود را تغغیر دهید برای مثال در صورت تمایل به مخلوق های خود می توانید خود به جای آنها منتظر بمانید و به جای آنها عمل کنید. به دلیل وجود دشواری استرس به دشمن باعث می شود که آنها فرار کنند و یا به طور مستقیم بمیرند و یا با عصبانیت مواجه می شوند و حتی می توانند به دوستان و اطرافیان خود آسیب برسانند. در بعضی از مأموریت ها، شما گروه خود را همراهی می کنید و از طریق آن می توانید طلسم هایی را که با mana آموخته اید را انجام دهید.

طراحی داستان بازی Iratus: Lord of the Dead یکی از نقاط قوت بازی است و از لحاظ طراحی شخصیت ها و گیم پلی منحصر به فرد بازی  یکی از مهمترین ویژگی های طراحی بازی است و طراحی های موسیقی و صداگذاری ها در سراسر بازی دیده می شوند و روند خاصی را به بازی اضافه می کنند. موسیقی به خوبی انجام می شود و توسعه دهندگان بازی توجه ویژه ای به آن داشته اند. طراحی های هنری این بازی نیز فوق العاده انجام شده است و به زیبایی های آن اضافه می کند.

 

6.5

Good

  • داستان جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده
  • موسیقی متن قوی

Bad

  • طراحی های گرافیک سطح پایین
  • صداگذاری ضعیف کاراکترها