بازی های دو بعدی همواره مورد استقبال طرفداران و بازیکنان دنیای پهناور بازی ها بوده اند و هستند. این مجال باعث می شود تا بسیاری از افراد این بازی ها را دوست داشته باشند و همواره این ژانر ابزی را دنبال کنند و اخبار بازی های جدید یرا که در این ژانر وارد بازار می شود را همیشه در ذهن داشته باشند و به سرعت به خرید و سپس انجام این بازی های جدید رو بیاورند.

ما هم برای همین موضوع در این پست قصد داریم به بررسی یک بازی خوب و پرطرفدار در این ژانر بپردازیم که این بازی برای کنسول های مختلف رایانه ای مانند نینتندو سوئیچ و هم چنین رایانه های شخصی ویندوزی عرضه شده است. بنابراین امیدواریم که شما هم مانند همیشه با ما تا به انتهای این مقاله همراه باشید و ما را دنبال کنید.

در این بازی البته داستان های زیادی وجود ندارد ، و اکثر تیراندازها به طور یکسان هستند. از صفحات و تصاویر ب و گفتگو بین دو دور استفاده کنید. متأسفانه ، طرح آنها کامل نیست ، سبک ها متفاوت است. همچنین به راحتی خواندن آن بسیار کوچک است ، که جذابیت آن را کاهش می دهد. و این مسئله باعث می شود تا نتوان به خوبی بازی را دنبال کرد.

همانطور که اشاره کردیم داستان ابزی چندان اشکار و رویات مناسبی ندارد و این داستان بیشتر با زیرنویس های بازی رویات می شود البته این سبک خلاقانه ای در روایت است و می تواند پتانسیل بالای خوبی را هم در جایگاه مناسب اگر از آن استفاده شود از خود نشان بدهد و حتی بازی را بسیار جذاب تر نیز بکند.

اما در این بازی JETS‘N’GUNS این مسئله بخوبی مطرح نشده است و جای گیری آن در بازی نامناسب بوده است و یکی از ایراداتی که دارد این است که اندازه ی این متن هایی که به روایت باتزی می پردازند بسیار کوچک است و هم چنین با وجود طراحی صحنه ای شلوغ در بازی دنبال کردن این روایت ها بسیار بیشتر از پیش هم سخت تر می شود که این مسئله باعث می شود تا بازی کمی از چشم بیفتد.

در بخش گرافیک البته بازی خوب نسبت به زمانه ی خودش عمل کرده است و توانسته است جذابیت های خوبی را هم به بازی اضافه کند و همانطور که اشاره هم کردیم صفحه نمایش بازی شلوغ است و انواع چیزها را می توان در آن تشخصی داد و این مسئله برای افراد حرفه ای که می خواهند از همه ی پتانسیل یک بازی استفاده کنند جذابیت دارد.

یکی دیگر از موارد یکه در بازی خوب کار شده است کنترل بازی می باشد. کنترل بازی روان و نسبتا ساده است و البته آموزشی هم در این زمنیه در ابتدای بازی به بازیکن داده می شود که این امر نکته ای مثبت برای بازی محسوب می شود. و بازی را هر چه زودتر در دل مخاطب می نشاند و باعث می شود تا او زمان بیشتری را به این بازی JETS‘N’GUNS اختصاص بدهد.

JETS‘N’GUN در زمینه ی گیم پلی نیز موفق و خوب عمل کرده است و توانسته است مخاطب را جذب کند . این جذابیت البته محدود به گیم پلی بازی نیست اما در هر صورت گیم پلی بازی جذاب است. و بازی را درخشان تر می کند و هم چنین دارا بودن یک کنترل خوب در بازی با همراهی گیم پلی ای مناسب و دوست داشتنی ترکیبی را ایجاد می کند در بازی که نمی توان به راحتی از آن گذشت و بازی را بسیار برای مخاطب اعتیاد آور می کند.

بازی در کل دارای جذابیت های زیادی می باشد البته دارای مشکل هم هست مانند موسیقی و صداپردازی ضعیف یا اینکه بازی فاقد ساختار روایی مناسبی می باشد اما این ها در برابر گیم پلی روان و کنترل دوست داشتنی و همه جانبه ی بازی و همینطور با همراهی یک جذابیت گیم پلی ای بای همه باعث می شوند تا بازی به یک بازی خوب و دوست داشتنی برای شما تبدیل شود.

7.5

Good

  • اعتیادآور بودن بازی
  • کنترل روان

Bad

  • موسیقی ضعیف
  • فاقد روایت