بازی مهیج و جذاب Mighty Switch Force! Collection در ژانر بازی های متفرقه قرار می گیرد. این بازی توسط شرکت WayForward طراحی و منتشر شده است و همچنین برای پلتفرم های PC, PlayStation 4, Xbox One و Nintendo Switch عرضه شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی سرگرم کننده Mighty Switch Force! Collection می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای GameInja همراه باشید.

مجموعه Mighty Switch Force! Collection شامل چندین نسخه از بازی های Mighty Switch Force! است که در سال های گذشته برای کنسول ها و پلتفرم های مختلف عرضه شده است و اکنون در قالب یک مجموعه منتشر شده اند که می تواند برای خیلی از طرفداران این مجموعه از بازی ها خبر خوبی باشد.

اولین نسخه بازی اصلی یعنی عنوان Mighty Switch Force اولین بار برای کنسول 3DS در سال 2011 منتشر شد. هیچ چیزی نسبت به نسخه گذشته آن جز وضوح بصری این بازی تغییر نکرده است و صفحه نمایش و منوی اصلی آن بهبود هایی داشته است. از لحاظ ظاهری طراحی های پیکسلی آن همچنان در حالت قبل قرار دارد. طبق استانداردهای امروز این یک بازی خارق العاده است و موسیقی متن آن ساخته دست Jake Kaufman است.

بازی Mighty Switch Force 2 دو سال بعد از نسخه اول برای کنسول 3DS منتشر شد، و آنها گیم پلی بازی را به طور قابل توجهی بهبود بخشیدند. Patricia Wagon کاراکتر بازی اکنون یک مأمور آتش نشانی است و برای نجات خواهران Hooligan دست به کار می شود. در این نسخه تعویض بلوک بسیار کمتری وجود دارد. همچنین توجه داشته باشید که Mighty Switch Force 2 شاید یکی از بهترین موسیقی متن های نهایی را که تاکنون در یک بازی ویدیویی قرار داشته است را دارا است.

بازی سوم این مجموعه Mighty Switch Force Academy نام دارد بعد از نسخه دوم برای رایانه شخصی منتشر شد. این عنوان در یکسری از موارد معادل بازی های قبلی است. در هر صورت انجام همه اقدامات روی صفحه آن را برای خیلی قسمت ها بسیار آسان می کند زیرا می توانید به روشنی ببینید که چه مسیری را باید طی کنید. با این وجود طراحی این نسخه به خوبی انجام شده است و با امکان پرش از پایین نقشه و ظاهر شدن مجدد در قسمت بالا این ویژگی باعث می شود تا کمی در استراتژی خود تجدید نظر کنید.

بازی Mighty Switch Force Academy یک نسخه اصلی از بازی است که تمرکز توسعه دهندگان در این نسخه روی حالت چند نفره از بازی اصلی بوده است که در آن شما می توانید کل وقایع بازی را همراه با سه نفر انجام دهید. گیم پلی این نسخه تفاوت چندانی با نسخه قبلی خود ندارد ، اما کل مراحل به طور واضحی نشان داده می شوند بنابراین این بازی را در حالت دستی یا حالت تبلت بازی نکنید زیرا چشمان شما را اذیت خواهد کرد. در این نسخه مراحل منحصر به فرد زیادی وجود دارند و که پنج تا از آنها از بازی اصلی آورده شده است. نکته مهم این است که همه بازیکنان موجود می توانند به طور خاصی به انجام مراحل این بازی جذاب بپردازند به این معنی که پیشرفت شما به ناچار به کمک یکی از دوستانتان بستگی دارد. در این نسخه یک حالت Vs. نیز وجود دارد. با توجه به محدودیت های موجود این نسخه از بازی ضعیف ترین بازی در این مجموعه است اما با توجه به سیستم یادگیری کم عمق این بازی می تواند یک محصول سرگرم کننده برای چند نفر باشد.

چالش بازی Mighty Switch Force! Collection کاملا منصفانه هستند با هر بازی سرگرم کننده برای بازی با کنترل خوب و چیدمان مراحل عالی بنظر می رسد. هنگامی که دختران را دور هم جمع کردید، می توانید برای هر مرحله سرعت بیشتری را امتحان کنید تا زیر بار هم برسید جایی است که شختی بیشتر وارد می شود زیرا بازه های زمانی بسیار تحت فشار هستند و شما را به عقب برگشته تا کار بهتر را انجام دهند.

Mighty Switch Force! Hyper Drive Edition دقیقاً همان چیزی است که شما با استفاده از مجدد اولین بازی و گرافیک کارتونی به جای پیکسل ها انتظار دارید. بنابراین خوب است با چیزی که ارائه می شود متفاوت نیست. نیرو تغییر قدرت! آکادمی دارای چند نفره محلی است بنابراین اگر سوئیچ قابل حمل دارید ، میکروسکوپ های خود را بیرون بیاورید زیرا هر سطح در یک صفحه قرار دارد! و اگر در صفحه بزرگ بازی می کنید ، آبجوهای خود را بیرون بیاورید زیرا این زمان خوبی است که مهارت خود را با یا در مقابل برخی از دوستان آزمایش کنید.

سری بازی های Mighty Switch Force بسیار سرگرم کننده و در عین حال ساده هستند و پر از شخصیت های جذاب و به یادماندنی هستند. اگر از سری طرافداران بازی های Mighty Switch Force! Collection هستید و یا از طرفداران بازی های چالش برانگیز و سرگرم کننده هستید این سری بازی ها یکی از بهترین پیشنهادها می باشد.

7.0

Good

  • گیم پلی چالش برانگیز
  • داستان قوی
  • موسیقی متن عالی

Bad

  • طراحی های بصری و گرافیکی معمولی
  • باگ های متعدد در عملکرد فنی بازی