تا به حال ژانر dating SIMS به گوشتان خورده است؟ امروز شاید بعد از مدت ها به یکی دیگر از این بازی ها در این ژانر بر خورده این که می خواهیم با معرفی این بازی شما را بیشتر با این سبک بازی سازی آشنا کنیم. نام بازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL است که در سال 2020 منتشر شده است که این نوع از بازی های می توانند یک فضای جدید در روند تکراری ژانر های معمولی ننتیندو داشته باشند. برای بررسی بیشتر این بازی با ما در سایت Game Inja همراه باشید.

بازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL همان طور که اشاره کردیم در ژانر عجیبی انجام می شود. البته ساخت این بازی ها بسیار شبیه به بازی های داستانی است و اگر کاملا صادق هم باشیم می توان گفت که در بدنه این بازی قسمت های داستانی زیادی را مشاهده می کنیم. اولین چیزی که در بازی باید به یاد داشته باشید این است که اصلا در بازی تصاویر متحرک و موشن های تصویری وجود ندارد که خوب شاید برای خیلی از پلیرهای اکشن و ماجراجوی همین کافی باشد تا بر روی این بازی یک خط قرمز بکشند ولی خوب برای کسانی که ژانرهای داستانی را دوست دارند بازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL می تواند یک پدیده جذاب باشد.

در این بازی شما با انواع کارکترهای مختلفی باید آشنا شوید. این کارکترها کسانی هستند که در بازی های قبلی و پیشین تولید شده از طرف این شرکت همگی کارکترهای منفی و شیطانی هستند که خوب بر اساس تم و سطح ساختاری بازی تولید شده معمولا این شخصیت ها کارتونی هستند و شما همیشه مضمونی کمدی را در بطن این بازی های مشاهده می کنید. اما در طی یک فکر خلاقانه توسعه دهنده های بازی همه این شخصیت ها را در یک گیم جمع آوری کرده اند که در آن می توانند با همدیگر قرار بگذارند و به سراغ عشق و عاشقی بروند. اما اگر بازی های قبلی را بازی کرده باشید می بینید که چقدر این شخصیت ها هر کدام نارسسیت های متفاوتی هستند و با اخلاقیاتی که دارند معمولا با هم کنار نمی آیند که این یکی از کلید های اصلی این بازی برای خلق داستان ها و موقعیت های جذابی است که در ادامه بازی آنها را مشاهده می کنید.

برای اینکه بتوانید به خوبی کارکترها را تصور کنید تیم بازی سازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL کارکترهای خود را به صورت نقاشی های دیجیتالی در آورده است که خوب می توان گفت نه تنها کارکترها بلکه کل تصاویر بازی از محیط بازی گرفته تا بک گراند ها و نقشه کلی بازی همگی با یک استایل طراحی گرافیکی شکل گرفته شده اند و همین باعث شده است که دیدن تصاویر بازی هر کسی را وسوسه کند تا بیشتر در این بازی جستجو کند. البته این را به یاد داشته باشید که این بازی که برای شما در حال معرفی شدن است نسخه ای دوم از بازی های کمپ هیولا ها می باشد که خوب در این نسخه آپدیت های فراوانی که برای آن آورده شده است باعث شده با یک بازی کاملا متفاوتی رو به رو باشیم.

تعداد کارکترهای بازی تقریبا دو برابر شده است و درگیری آنها با یکدیگر بسیار بازی را جذاب کرده است. بیشتر از 70 پایان مختلف و نزدیک به 300 مسیر برای انجام بازی وجود دارد که با توجه به قیمتی که برای بازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL تعیین شده است شما یک محتوای بزرگی را نسبت به پولی که پرداخت می کنید از این بازی بدست خواهید آورد که همچنین می توانید باندل دو بازی را با تخفیف بیشتری از استور استیم نیز دریافت کنید.

در مجموع باید گفت که بازی Monster Prom 2 Monster Camp XXL یک بازی بسیار خوب در سبک بازی های داستانی است که با داشتن محتوای عظیمی که برای آن تهییه شده است شاید اصلا به چشم کسی که فقط اسکرین شات های بازی را می بیند آنقدر بزرگ نیاید ولی در هر حال این بازی با حجمی تقریبا 3 برابر بازی قبلی و داستان ها و کارکترهای جدید و نقاشی های بسیار خوب برای نشان دادن کارکتر ها و محیط های جدید توانسته است یک بازی کاملا مناسب را برای دوست داران سبک بازی های داستانی ایجاد کند.

6.0

Good

  • کارکتر های جدید در نسخه جدید
  • تعداد پایان های گسترده
  • مکان های جدید در نقشه بازی
  • کمدی و طنز

Bad

  • بدون موشن گرافیک
  • نداشتن صدا گذاری برای کارکتر ها