امروز در این مطلب قرار است تا با نقد و بررسی بازی Mushroom Heroes همراه شما باشیم. بازی پیش روی شما در دسته بازی های پازلی و ماجراجویی قرار می گیرد. این بازی به عنوان یک بازی سرگرم کننده که در یک دنیای کاملا فانتزی اتفاق می افتد ، به حساب می آید. جایی که شما با ورود به این بازی باید معما های هر مرحله را حل کنید و به سمت مراحل پایانی پیش بروید.

این بازی که یادآور بازی های قدیمی صنعت گیم نیز به حساب می آید ، تقریبا بازی موفقی به حساب می آید. خوشبختانه بر خلاف بسیاری از عناوین مشابه این بازی ، در این بازی ما شاهد یک بازی کسل کننده که صرفا یادآور خاطرات گذشته باشد ، نیستیم. در واقع ما می توانیم نقاط مثبت زیادی را از این بازی پیدا کنیم. همین موضوع باعث شده تا انجام این بازی جذاب و مهیج باشد.

گرافیک این بازی کاملا تحت الشعاع سبک دو بعدی بازی و 16 بیتی آن می باشد. در واقع این بازی پلی به گذشته به حساب می آید. تمامی کاراکتر ها و شخصیت های موجود در این بازی ، شکل و شمایلی نزدیک به بازی های قدیمی را دارند. اما زمانی که دقت می کنیم ، گرافیک این بازی نسبت به گرافیک بازی های قدیمی از جزئیات بیشتری بهره می برد.

حتی در نحوه پردازش شخصیت ها یا در نحوه استفاده از طیف رنگ ها و ترکیب آن ها نیز می توانیم رشد قابل توجهی را نسبت به بازی های نسل قدیمی را شاهد باشیم. گرافیک این بازی برای امروز صنعت گیم نیز به هیچ عنوان بد نبوده و کاملا کاربر می تواند با آن ارتباط برقرار نماید. تنوع در طراحی مراحل از دیگر امتیازات مثبتی است که در بخش گرافیک به این بازی داده می شود.

گیم پلی این بازی نیز تقریبا عملکرد قابل قبولی را به جای گذاشته است. در واقع شما با وارد شدن به این بازی پای در یک ماجراجویی مشخص خواهید گذاشت. شما موانع و دشمنانی را جلوی پای خودتان می بینید که برای شکست آن ها باید از سرعت عمل خوبی بهره مند باشید. خوشبختانه گیم پلی این بازی توانسته تا با کاربر ارتباط خوبی برقرار نماید. البته با توجه به شکل و شمایل کلی بازی و حالت 16 بیتی ، گیم پلی این بازی آن چنان که باید و شاید برای برخی از کاربران قطعا راضی کننده نخواهد بود.

نحوه پرداخت به داستان این بازی کاملا واضح می باشد. واضح از این منظر که شما یک سری مراحل مشخص را باید طی کنید. طی کردن این مراحل شاید به ظاهر کار ساده ای بیاید ، اما زمانی که وارد بازی می شوید تازه متوجه سختی کار خواهید بود. مجموع مراحل کل این بازی 38 مرحله می باشد. در واقع شما با 38 مرحله چالش بر انگیز جذاب روبرو خواهید بود. نکته ای که در خصوص مراحل این بازی وجود دارد ، تفاوت در شکل و ظاهر مراحل می باشد. در واقع شما در هر مرحله با یک چالش جدید و مهیج روبرو خواهید بود.

موسیقی متن این بازی نیز بسیار عالی انتخاب شده است. کافی است تا وارد این بازی شوید تا متوجه این موضوع بشوید. موسیقی مناسب این بازی کمک شایانی به بهتر شدن و زیباتر شدن روند کلی این اثر کرده است. صداگذاری بسیار عالی و مناسب در این بازی از جمله نکات مثبت این عنوان ویدئویی به حساب می آید. موسیقی این بازی سراسر خلاقیت و جذابیت را به عملکرد کلی بازی اضافه کرده است.

در پایان و در قالب یک جمع بندی کلی ، می توانیم عملکرد سازندگان در خلق این بازی را خوب بدانیم. از یک طرف فضای نوستالژیک بازی به خوبی ساخته و پرداخته شده و از طرف دیگر ما شاهد نوآوری در گرافیک ، داستان و موسیقی بازی نیز هستیم. این موضوع باعث شده تا با یک بازی سرگرم کننده جذاب روبرو شویم. این بازی قادر است تا به شکل بسیار مناسبی ما را برای ساعاتی سرگرم خودش کند. این بازی همچنین برای افراد در رده سنی پایین که تجربه بازی های قدیمی را ندارند نیز می تواند جذاب و مهیج باشد.

7.0

Good

  • یادآور روزهای قدیم صنعت گیم
  • بهره مندی از جذابیت و خلاقیت
  • وجود تنوع در مراحل بازی

Bad

  • گیم پلی معمولی
  • عدم وجود داستان جذاب