بازی های ضربتی و سریع همواره از جذابیتی زیاد برخوردار بوده اند در میان بازیکن ها و افرادی که به بازی های رایانه ای علاقه دارند و منظور از این ژانر از بازی ها بازی هایی می باشد که دشمنان زیادی از هر طرف به شما حمله ور می شوند و شما با حرکاتی بسیار سریع باید همه ی ان ها را از بین ببرید و از خود تان و از جان خودتان در برابر دشمنان محافظت کنید و در عین حال بتوانید تا امتیاز آن مرحله را بدست بیاورید و در بازی پیروز شوید.

این بازی ها البته تعداد زیادی از آن ها در بازار گیم وجود دارد که نمی توان همه ی آن ها را لیست کرد اما خب  این در بین این لیست از بازی ها بازی های خوبی به گوش می خورند. نکته ی دیگری نیز که در این ژانر از بازی قابل بیان است این است که این ابزی ها اکثرا در محیطی دوبعدی توسعه داده شده اند و این امر برای طرفداران بازی های دوبعدی نیز خبری خوش می باشد و برای آنان خشوحال کننده خواهد بود.

بازی ای که ما هم در این پست قرار است تا به بررسی ان بپردازیم One Finger Death Punch 2 نام دارد و در همین ژانر توسعه داده شده است و برای کنسول های مختلف رایانه ای عرضه شده است و این مسئله باعث شده است تا بازی در طیف وسیعی از کنسول های رایانه ای در دتسرس باشد و بسیاری از مخاطبان بتوانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

این بازی محصول کمپانی بازی سازی Silver Dollar Games می باشد و یعنی توسط این استودیوی بازی سازی توسعه داده شده است و هم چنین علاوه بر این همین استودیوی بازی سازی نیز این بازی را به بازار جهانی گیم منتشر کرده است. بنابراین با ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم. بازی بخش های متنوع زیادی دارد که آن را غنی تر از بسیاری بازی های دیگر در این ژانر می کند.

در بازی و در زمان مبارزاتی که در حال انجام هستند برخی از نمرات، به منظور به به بازیکنان در نبرد اعطا می شود به زور اسلحه، به کشتار، کسانی که از سطح دیگر، و به این نتیجه توسط بازیکن با استفاده از مرگ از یک توپ کشیده شده است. مهم وجود دارد، اما آن نیاز به دانش دست نخورده و، اگر این بازیکنان می خواهید یک چالش جدید، امتیاز تعلق می گیرد. برای این کار، در هر منطقه می تواند به سلامتی منجر شود پس از مرگ بازیکن است که  مهارت نقاط شکست به دشمن در بازی مشخص می شود.

در One Finger Death Punch 2 بیشتر مبارزات در بازی با دست خالی در این بازی انجام می گیرند. بازی به بازی و دو دشمن ممکن است قادر به نوبه خود به تغییرات شما می خواهید تیراندازی  در قالب فعال سازی تصادفی می باشد. این چیز را در بازی دو ویژگی های اضافی شده از هدایای آنها دریافت کرده اند، و  بازی ان را از قسمت قبلی این سری بازی به ارث برده است که این امر برای رشد بهتر می باشد.

در One Finger Death Punch 2 بسیاری از مهارت ها  در بازی برای مطابقت با عمل خوب است، باور نکردنی است. شما بسیاری از نقش های مختلف را می توانید در بازی پیاده نمایید و بتوانید بسیاری حرکات معروف دنیای هنر های رزمی را در بازی پیاده کنید و هم چنین می توانید علاوه بر این ها از سلاح های مختلف نیز در بازی استفاده نمایید که این امر و تنوع سلاح ها بسیار چشمگیر بوده است.

در بازی One Finger Death Punch 2 تنها چند تغییر در حالت زنده ماندن در بازی وجود دارد. و آن را به داستان بقای تغییرات جدید می افزاید:  نباید نزدیک برج دشمن آمده، در انتظار نتیجه باشید زیرا مسلم است که دشمن هم در این مناطق مستقر شده است و به شما حمله خواهد کرد بنابراین باید حواس خود را به درستی در بازی جمع کنید و به خوبی از موقیعت های مختلفی که در بازی قرار دارند استافده نمایید تا بتوانید در بازی پیروز شوید.

بنابراین همانطور که در بازی مشاهده می کنید این بازی One Finger Death Punch 2 تنها یک بازی مبارزه ای و ضربتی سریع نیست که به سرعت در بازی باید پیش بروید بلکه مسئله ای که در بازی مطرح است علاوه بر اینکه باید سزیع باشید در بازی این است که باید علاوه بر این موضوع استراتژی خوبی هم در بازی داشته باشید تا بتوانید در آن موفق شوید و امتیاز هر مرحله را بدست آورید.

8.5

Good

  • محیط دوبعدی جذاب
  • تنوع سلاح ها در بازی
  • جذابیت گیم پلی بازی

Bad

  • شلوغ شدن زیاد صفحه
  • سخت شدن بسیار زیاد بازی در انتهای بازی