بازی Picross: Lord of the Nazarick مانند سایر بازی های Pokemon Picross و Sanrio Picross قبل از آن  یک تقاطع با انیمه محبوب Overlord است. همه معماها این بازی با مضمون هستند. به نظر می رسد که معماها به سختی ضربه خورده و از دست می روند ، زیرا به نظر می رسد بازیگران نسبتاً بزرگی در نمایش وجود دارند و بیشتر تصاویر فقط چهره شخصیت ها هستند که در حالی که سرگرم کننده بودن برای یک طرفدار در ابتدا کمی خسته کننده می شود. چهره های Picross تقریباً یکسان هستند و با وجود خطوط و سایه های مورب زیادی برای پر کردن معماها به ندرت آسان هستند. این احساس ناامیدکننده فقط وقتی در حال تلاش برای یافتن یک پازل هستید که می توانید در انتهای آن متوجه شوید ایجاد می شود. شاید این یک چیز شخصی باشد اما وقتی با 15 پازل در یک ردیف که همه به طور منظم در Picross هستند ارائه می شود. درجه سختی خوب در معماهای شما به دلیل افزایش مداوم اندازه و پیچیدگی در اینجا نیز از بین می رود زیرا معماها به مجموعه های با مضمون کاراکتر شکسته می شوند آنها بدون ساختار واقعی اولین شخصیتی که در ابتدای بازی به شما داده می شود هستند. پازل ها به صورت 5 × 5 شروع می شوند و در 9 پازل تا 20 15 می رسند.

این معماها از معماهای کوچکتر ساخته شده اند که در نهایت برای ایجاد یک تصویر بزرگ جمع می شوند که بسیار سرگرم کننده است. پازل های Mega Picross ، که نحوه نمایش اعداد در شبکه را تغییر می دهند نیز در این عنوان موجود هستند اما حل آنها کاملاً اختیاری هستند و حتی در منو پنهان هستند. هنگامی که نوبت به حل هر یک از معماها می رسد ، اکنون می توانید دکمه R را نگه دارید تا به شما در شمارش مربع ها کمک کند. اگرچه این به نظر می رسد مانند یک اضافه کوچک ، کل روند حل پازل ها را راحت تر و دقیق تر می کند و اگر در بازی های بعدی picross ظاهر نشود ، من آن را از دست می دهم.  هر شخصیت دارای نه پازل Picross معمولی، نه ریمیکس مگا Picross از این نه نفر اول ، سه پازل Color Picross و یک معما بزرگ Clip Picross است. هر یک از این موارد به یک شی، لحظه یا شخصیت از انیمه مربوط می شود و پس از حل آن به یک تصویر ثابت از انیمه برخورد می کنید تا نشان دهید که پازل از چه چیزی الهام گرفته است. پس از حل کافی ، می توانید تصاویر اضافی ویژه را از انیمه ای که در یک گالری مشاهده می شود باز کنید.

ترکیب بازی Picross: Lord of the Nazarick یک انیمه نسبتاً مبهم انتخاب عجیب و غریب است. پیشرفت های کیفیت بازی بسیار خوب است حالت Color Picross سرگرم کننده است و داشتن داستان کمی تغییرات خوبی می تاونست ایجاد کند حتی اگر طرح به آن توجه زیادی نداشته باشد. در بازی Picross: Lord of the Nazarick طراحی های کاراکتر ها با کیفیت بالا از انیمه های اقتباس شده به وفور دیده می شوند و طراحی های منوها در با طراحی های براق و زینتی دیده می شوند که به ارائه این نسخه به سبک بصری متمایز خود کمک می کند.

داستانی متاسفانه برای بازی Picross: Lord of the Nazarick وجود ندارد. بازی بعد از مشخص شدن شخصیت اصلی Ainz Ooal Gown با تیم خود در Tomb of Nazarick ، ​​در جدول زمانی نمایش انجام می شود. باید این معماها را جمع کنید تا خاطرات خود را با هم جمع کنید. آنچه قبلاً انجام دادید هیچ دیدگاهی وجود ندارد فقط حل معماهای بازی Picross: Lord of the Nazarick و شخصیت های مختلف و اشیاء به شما ارائه می شود. من تصمیم گرفتم که این نمایش را در تلاش برای پیدا کردن این معامله ببینم و خوشبختانه AnimeLab تنها با داشتن فصل 2 به بعد تلاشم را نجات داد. ظاهراً نمایش خیلی خوب است. متاسفانه بازی کمبود هایی داشت نطیر ارائه یک داستان عمیق تر که می تواند چیزی را بیان کند و در یک مرحله کلی قابل دسترسی باشد.

بازی Picross: Lord of the Nazarick دارای فضای جذاب و آرامش بخش است. داشتن این معماهای جدید بسیار جالب است و به نظر نمی رسد که مفهوم واقعی بسیار تغییر کرده باشد. اگر یک حالت داستانی در بازی قرار می داشت می توانستم به راحتی این بازی را به همه توصیه کنم.

8.0

Good

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • پازل های جذاب و هوشمند

Bad

  • طراحی های بصری سطحی
  • موسیقی متن ضعیف