تا به حال فکر کرده اید که اگر یکی دوتا از بچه های کلاس دوم ابتدایی که خیلی اهل گفتن جوک های کودکانه هستند و از قضا از طرفداران یوتیوبر معروف پییو دی پای هستند تصمیم بگیرند تا با هم  بازی بسازند نتیجه اش چه چیزی خواهد شد؟ کاری ندارد سری به بازی poopdie بزنید تا متوجه شوید که با فاجعه ای وحشتناک تر از بمب اتمی هیروشیما طرف هستید. با نقد و برسی این فاجعه ی کهکشانی همراه وبسایت گیم اینجا باشید تا به برسی علت اصلی شکست این بازی بپردازیم.

poopdie از آن دسته از بازی هاییست که پرداختن به جزئیات آن کمی سخت است و ترجیح می دهم از یک طرف دیگر به بازی نگاه کنم. یک سری بازی ها هستند که صرفا هدفشان روایت داستان است و یک سری دیگر بر روی گیم پلی تمرکز می کنند و برخی بازی ها بر هر دو مورد. poopdie عضو هیچ کدام از بازی ها نمی باشد چرا که نه داستان آن گیرا و هیجان انگیز است و نه گیم پلی آن شما را در بازی نگه خواهد داشت مگر یک چیز!

اگر تا به این جای کار از بازی با کلمات سازندگان جهت ساخت اسم بازی و تصاویر گیم پلی آن خوشتان آمده و آن را بزرگ ترین شوخی تاریخ می دانید نه تنها از این بازی لذت خواهید برد بلکه به آن نمره ی کامل نیز خواهید داد و من بنا را بر این می گذارم که به نظر شما ایده ی بازی احمقانه به نظر برسد که در این صورت مثل من فکر می کنید. نمی دانم داستان بازی رو چجوری براتون تعریف کنم که هم سانسور بشه و هم چیزی از دست ندهید!

اگر بخواهیم خیلی کلی و مختصر به داستان بازی بپردازیم باید بگویم که شما در نقش یک کرم با مو های تن تنی هستید که در دنیایی آخر الزمانی (‌که لطفا!!!! نپرسید چرا آخرالزمان شده ) به دنیا را نجات دهید و با تولید poop های زنده (!!!!)‌ به جنگ دشمنان بازی بروید. گیم پلی بازی بسیار تکراری هست و بعد از مدتی بسیار حوصله سربر می شود و جذابیت خاصی ندارد. در بازی یک سری آپگرید و پاور آپ هم وجود دارد که به مرور بهشون دسترسی پیدا خواهید کرد. مشکل اصلی گیم پلی بازی نبود محتوای کافی جهت ارائه دادن است و صرفا می خواهد با یک سری شوخی که اکثرا بی مزه هستند و آن بامزه هاش هم تجربه ای زودگذر هستند شما را نگه دارد و متاسفانه در این کار موفق نیست.

گرافیک بازی هم به طور کلی قابل قبول است و خیلی دور از انتظار نیست که طراحی برخی از موجودات داخل بازی شما را به خنده بیندازد و اصلا هدف طراحیشان هم همین است. نمی دانم صدای گذاری بازی را چگونه توصیف کنم ، چرا که آنقدر صداهای بازی چندش آور و عجیب است که نمی توانید خیلی به آن گوش دهید. البته وقتی این اتفاق برای ما رخ داده نشانه ی این هست که صداگذار بازی در ساخت صدا های هر چند عجیب بازی نیز موفق است و باید یک آفرین کوچک بهش بگوییم!

poopdie یکی از آن بازی هاییست که احتمالا فقط طرفداران پیو دی پای از آن لذت خواهند برد و بسیار سلیقه ای است. بیشتر گیم پلی این بازی مناسب کودکان است و از طرفی محتوای آن هرچند کودکانه مناسب افراد کم سن و سال نیست و واقعا نمی دانم این بازی رو برای چه کسی توصیه کنم و انتخاب این بازی رو به شما واگذار می کنم و در آخر صرفا نظر خودم رو راجب این بازی می گم.

poopdie یک بازی با گیم پلی خسته کننده و اعصاب خرد کن است و نه از نظر گرافیکی ، نه بصری و نه صوتی هیچ چیز جدیدی برای ارائه کردن به شما ندارد و بهتر است هرگز به سراغ آن نرید و به دنبال بازی های بهتری برای تجربه کردن باشید. بازی توسط Bulbware’s و پیو ذی پای ساخته شده و برای تجربه ی آن به یک تلفن همراه ، رایانه ی شخصی یا نینتندو سوییچ احتیاج خواهید داشت و قیمت این بازی در هر کنسول متفاوت است و نسخه ی موبایلی آن رایگان می باشد ! از این که با نقد و برسی این بازی همراه وبسایت گیم اینجا بودید سپاسگزاریم و امیدوارم شما را در خرید این بازی راهنمایی کرده باشیم.

 

2.5

Good

  • شاید برای برخی افراد جذاب باشد
  • صداگذاری خوب

Bad

  • داستان سطحی
  • گیم پلی خسته کننده
  • گرافیک نه چندان جذاب
  • بی مزه بودن شوخی های بازی