با سلام بار دیگر با مجموعه سری نقدهای و بسایت GameInja در خدمت شما هستیم. این بار به بررسی و نقد بازی تخته ای Princess Maker Go!Go! Princess می پردازیم. این بازی برای پلتفرم های مختلفی مانند رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین نینتندو سوئیچ به بازار جهانی بازی های رایانه ای عرضه شده است. با ما تا به انتهای این نقد و بررسی همراه باشید.

همانطور که پیش تر ذکر کردیم بازی Princess Maker Go!Go! Princess یک بازی تخته ای با ایده ی ابتدایی جذاب می باشد که در آن شما در نقش یک شاهزاده فقیر که در روستا زندگی می کند به ایفای نقش می پردزاید و شما در نقش وی باید از کودکی تا بزرگسالی وی را بسازید. بطور مثال به مدرسه بروید، خرید کنید و …

هم چنین در این بازی  امکان این که بازی را بصورت چند نفره – حداکثر 4 نفر- نیز بازی کنید وجود دارد. پس بنابراین می توانید به انجام این بازی همراه با دوستان و آشنایان تان در خانه بپردازید و اوقات خوشی را در کنار یکدیگر تجربه نمایید و از انجام آن بصورت چند نفره لذت ببرید. و بر سرنوشت شخصیت اصلی بازی Princess Maker Go!Go! Princess نیز تاثیر بگذارید.

از پرنسس ساز برو! برو برای شروع شاهزاده خانم ، شما – با دوستان از 3 تعاونی محلی (همچنین می توانید با 3 ربات بازی کنید) – یک شخصیت پرنسس را از حق رای دادن انتخاب کنید و آن را به طور تصادفی روی یک تخته شطرنج به نمایندگی از پادشاهی خود قرار دهید. و زندگی وی را از دوران کودکی تا به دوران بزرگسالی و رشد کامل بسازید.

هدف از این بازی صرفاً تحت تأثیر قرار گرفتن شاهزاده و تبدیل شدن به بهترین شاهزاده خانم در شهر با تکمیل چالش و قرار گرفتن در هیئت شطرنج در سایر مکانهایی است که نمایانگر کار ، مطالعه ، اوقات فراغت و سایر فعالیتهای مهم است. این سریال معمولاً به شما امکان می دهد ژورنال داشته باشید.

به عنوان یک بازی تک نفره ، برای یک ربات یا حداکثر سه ربات قدرتمندتر است ، اما نه به اندازه بزرگ. اگرچه گزینه های محدود تری در دسترس هستند ، اما حالت اصلی برای تکمیل مدت زمان طولانی طول می کشد و انتخاب های شما در روند بازی و هم چنین کارهایی که انجام می دهید در پایان اصلی بازی تاثیر دارد.

چالش ها یا مأموریت های صادر شده از کاخ ، از جمله چرخاندن شاهزاده خانم به انتخاب شما تا زمانی که در مکان دقیق جایی که چالش فعلی رخ داده است فرود می آیید. این همه شما باید با دقت در صحنه فرود بیایید ، که مراحل زیادی برای دور زدن آن لازم است ، اولین شاهزاده خانم که آن را اداره خواهد کرد ، برنده خواهد شد و گامی به سمت جلال برداشته است.

همچنین ، هر علاقه روایی موجود در سایر بازی های Princess Maker در اینجا کاملاً از بین می رود. تاکنون کارهای ترجمه جعلی و شیطانی که دشمن اصلی در طول توزیع غربی این سریال انجام داده ، واقعاً کمک کرده است ، زیرا تعداد زیادی کلمه انگلیسی شکسته وجود ندارد که بتواند به شما در حل مسئله کمک کند ، اما همچنین باعث تعامل معنی دار در هنگام شما می شود.

هنگام بازی با دشمن اصلی همچنین روند کاملاً عدم ارائه راهنمایی یا آموزش در مورد هر جنبه ای از بازی را ادامه می دهد ، بنابراین شما باید خودتان آن را اکتشاف و تسلط دهید تا بفهمید که چیست. مشکل دیگر این است که هر بار که می خواهید برای جمع کردن تعداد مربع هایی که از آن خارج شده اید و یا صرفاً برای تعیین جهت گیری ، حرکت آزاد داشته باشید ، باید وارد منوی بازی شوید و گزینه نقشه را انتخاب کنید. این مسئله آزار دهنده است و امکان پیمایش در صفحه در هر زمان باید یک نیاز اساسی باشد.

از نظر نمایش و عملکرد Switch ، این یک بازی مدرن و مختصر تر از سایر بازی های این سری است. روشن و رنگارنگ است و تخته ها برای تغییر در هر فصل تغییر می کنند. و همانطور که انتظار می رود برای این بازی ساده باشد ، در دستگاه های docking و handheld سرآمد است و می توانید با به اشتراک گذاشتن Joy-Con بین چهار ، به راحتی بازی را با دوستان خود ایجاد کنید.

در واقع ، اگر شما می توانید سه دوست علاقه مند را برای انجام عمل شاهزاده خانم به شاهزاده خانم احضار کنید ، پس باید راه را طی کرد ، زیرا مقابله با روبات یک چیز تنهایی و کسل کننده است و مطمئناً بیش از یک بار احساس خواهیم کرد. این احساس حریف هوش مصنوعی ما در طی فرایند چرخیدن تاس احساس مشکوک می کند.

بطور کلی Princess Maker Go!Go! Princess  بازی تخته ای سرگرم کننده ای است که بازار هدف آن بیش تر مخاطبان کودک و نوجوان بوده است و گمان می رود که در جلب نظات آن ها نیز توانسته است موفق عمل نماید و هم چنین بازی دارای ایده ی ابتدایی جذابی است و پایان بازی بصورت آزاد انتخاب شده است به این معنی که انتخابات و تصمیم های شما در طول بازی می توانند بر پاین آن تاثیر گذار باشند و پایان بازی را تغییر دهند.

6.0

Good

  • ایده ابتدایی جذاب
  • پایان باز بودن بازی

Bad

  • گرافیک ضعیف
  • دیالوگ های بی معنی
  • گیم پلی خشک