خب در این پست می خوایم به بررسی بازی Roundguard بپردازیم. این بازی یک بازی جذاب می باشد که داستانی نسبتا قدیمی مانند دارد ولی نمی توان برای آن داستان بسیار خاصی را البته متصور شد و بازی بیشتر بر روی بخش گیم پلی مانور می دهد. در ادامه بیشتر در باره ی آن حرف خواهیم زد پس با ما Game inha همراه باشید تا به بررسی این بازی جذاب برپدازیم.

در بازی شما یک فردی را که نقش اول بازی است از بالا با کمان به سمت کوزه ها و اشیایی که درون محیط بای هست و هم چنین دشمنان پرتاب می کنید. این پرتاب ها باید بسیار دقیق باشد و از نطری بسیار هم جالب است و بسیار هم دارای محیطی متنوع و مراحل جذاب می باشد این بازی که می توانید با جمع آوری امتیاز و پیروزی در آن مرحله به مراحل بعدی بروید.

نکته ای که در همین آغاز خوب است برای خواندگان به اشتراک بگذاریم این است که این بازی برای کنسول های نینتندو سوئیچ و هم چنین رایانه های شخصی با سیستم عامل ویندوز و هم چنین کنوسل های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 قابل دسترسی و بازی کردن می باشد.

در هر سطح می توانید ببینید که شما قهرمان را از فنر در بالای صفحه فشار می دهید. با شروع از مسیری که انتخاب می کنید ، بین گلدان و معجون سلامتی و دشمن کوبیده می شوید ، سپس به پایین سطح پایین می روید و از بالا مجدداً راه اندازی می شوید.

با داشتن سلامتی  محدود ، باید قهرمان خود را فشار دهید تا دشمن را مورد اصابت خود قرار بدهد ارزش حمله شما  آنها را از بین می برد اما سلامتی آنها نیز از بین می رود. شما همچنین می توانید توانایی های ویژه خود را مستقر کنید ، اما تنها در صورت اجازه  شما اجازه می دهد. شکستن تمام دشمنان در سلول سیاه چال و شما سطح را به اتمام رسانده اید. با این حال ، جمع آوری م برای حفظ جان نیز بسیار مهم است زیرا وقتی که نیروی جانی شما در بازی به انتها برد شما متاسفانه در بازی شکست خواهید خورد و در این مرحله می بازید و باید آن را دوباره از اول تکرار کنید.

هنگامی که شما تمام سطوح دشمن را حذف کردید ، قهرمان شما در پایین صفحه نمایش خواهد شد و منتظر یک سری جعبه ها هستید. مهم نیست که آن را در کجا قرار دهید ، می توانید آن را باز کنید و پاداش هایی را در آنجا جمع کنید. اینها می تواند شامل سلاح  و توانایی های منفعل باشد که می تواند باعث افزایش نیروی شما شود.

هم چنین این گزینه هایی که بعد از پیروزی بدست می آورید  می تواند نوع و گزینه های ایمنی دشمن را  تضعیف کند. حمله ، اضافه کردن بسیاری از قابلیت های. هنگامی که گنج خود را بازیابی کردید ، می توانید قهرمانان خود را در امتداد یک سری از مسیرهای انتخاب شده سوق دهید و به اعماق قلعه دامن بزنید.

هر کدام از این مراحل بازی که شما باید پشت سر بگذارید دارای تنوع محیطی خاص خود می باشند و دارای جزئیاتی می باشند که مخصوص به آن مرحله است و هم چنین دارای چندین طبقه و تعدادی منطقه تشکیل شده است که برای رسیدن به نبرد رئیس نهایی نیاز به اکتشاف دارد وباید این ها را پشت سر بگذارید تا به این دشمن های اصلی برسید.

هر سطح  مسیرهای مختلفی به اتاقهای مختلف دارد و هر کانال تعداد زیادی از انواع دشمن ، و مأموریت ها را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد چرخ بخت را بچرخانید. این  بازی  توانایی ها یا لوازم جانبی دیگری را به شما می دهد که می تواند گیم پلی را به طور چشمگیری تغییر دهد.

با این حال ، برای افزایش شانس خود در کسب جوایز بهتر ، باید مقدار زیادی امتیاز برای خود جمع کنید. همچنین شکستن این بخش های مختلف و دشمنان در هر سطح مهم است. با این حال ، یکی از ویژگی های جذاب بازی این است که می توانید غارت های زیادی را جمع کنید تا قهرمان خود را در طول کاوش های عمیق  قدرتمندتر کنید.

بازی بطور لی دارای یک گیم پلی بسیار غنی می باشد که شما را حیرت زده خواهد کرد. این گیم پلی بسیار متنوع و جذاب است و این به لطف گرافیک خوب بازی نیز میسر شده است. هم چنین شما در بازی می توانید بسیاری کارهای مختلف را انجام دهید چرا که سیستم مبارزاتی بازی هم بسیار غنی است و اصلا تکرای نمی شود و این از محبوبیت های این بازی بسیار جذاب می باشد.

8.5

Good

  • گیم پلی بسیار غنی و متنوع
  • گرافیک جذاب
  • مراحل متنوع هستند و تکراری نمی شوند

Bad

  • فاقد ساختار داستانی
  • مراحل بعد از مدتی بسیار سختتر می شوند