ژانر مافیایی همواره یک جاذبه ی خاصی دارد برای همه ی افرادی که به این ژانر علاقه دارند و حتی افرادی که این ژانر را دوست ندارند اما به یک واسطه ای با آن آشنا می شوند و نمی توانند از فکر آن بیرون بروند. این بازی نیز به داستان یک فرد مافیایی و سر دسته ی یک گروه مافیایی و فعالیت های وی می پردازد.

بنابراین ما تصمیم گرتیم تا پست امروز خودمون را به این بازی Save Koch بپردازیم که در هیمن ژانر به داستان گویی می پردازد اما نکته ی ابتدایی که شاید بتوان در مورد آن گفت این است که شما در بازی در نقش یک سردسته ی گروه مافیایی به بازی می پردازید که به بررسی و رهبری گروه خود از اتاق خود می پردازد.

یک نکته ی ابتدایی جذاب در بازی این است که شما در حقیقت در Save Koch با شخصیت هایی رو به رو هستید که حیوان هستند و در حقیت یعنی شما با دنیایی خیالی رو به رو هستید که در آن حیوانات نقش  های زندگی و نقش انسان ها را به نوعی بازی می کنند و این از این منظر جذاب است که شخصیت های بامزه و در نوع کم نظیری را در بازی برای شما به عرضه نمایش می گذارد.

در بازی شما باید پیگیری همه بدون اینکه در واقع هر دقیقه جزئیات را ثبت کنید ، غیرممکن است. بازیکنان می توانند چندین ساعت را در این بازی بگذرانند ، اما هنوز هم نمی توانند رابطه بین هر شخصیت و شخصیت های دیگر را کاملاً مشخص کنند. بازی هیچ واژگان و فهرست هایی برای کمک به بازیکنان در دنبال کردن همه ندارد و از این لحاظ و جذاب است که شما باید بخش های مختلفی را بدون آموزش پشت سر بگذارید.

بازیکنان بیشتر وقت خود را صرفه جویی در انجام ماموریت های بازی می کنند ، و  برای انجام مأموریت ها ارسال می کنند. کارها و وقایع به هیچ وجه تصادفی نیستند ، اما همزمان در هر اتاق ظاهر می شوند. این بدان معنی است که بازیکنان می توانند به خاطر بیاورند کدام شخصیت را می توان در هر مأموریت با موفقیت تکمیل کرد تا بهترین مسیر دنبال کردن را تعیین کند.

یکی از مسائلی که ممکن است برای شما در ضمن ایرادی تلقی شود این است که برخی از آنها تقریباً زمان کوتاهی به طول می انجامند تا نقش را تکمیل کنند و از این منظر شاید بازی و این ماموریت ها برای برخی کوتاه باشد. در بیشتر موارد ، بازیکنان می توانند در این مدت سرنخ ها را مرور کنند یا تماس تلفنی برقرار کنند. و این شاید کمی برای برخی حوصله سر بر باشد.

به صورت کلی داستان بازی در اینجا بسیار حائز اهمیت است و این موضوع است که بازی را جذاب کرده است شما در بازی با شخصیت های قوی ای رو به رو هستید که بخوبی پرداخته شده اند و بخصوص شخصیت اصلی بازی. بنابراین از این منظر بقازی دارای پتانسیل زیادی می باشد که از هر نظر بتواند بازی را برای مخاطب جذاب کند و آن ها را با داستان عمیق خود همراه کند.

همه ی ما می خواهیم که بخوبی با شخصیت های بازی ها مخصوصا قهرمان داستان های بازی هایی که به انجام آن ها می پردازیم ارتباط برقرار کنیم. و در اینجا باید گفت که بازی Save Koch این امکان را برای بازیکنان بخوبی فراهم کرده است و شما در این بازی بخوبی با شخصیت اصلی بازی و پستی و بلندی های زندگی وی و مسائلی که یک رهبر مافیایی باید پشت سر بگذارد رو به رو می شوید که از این نظر باید به بازی تبریک گفت.

از لحاظ بصری ، این بازی دارای سبک طنز ، مناسب برای دنیای فانتزی است که توسط آن ارائه شده است. این شخصیت های مختلف زیادی را به شخصیت منتقل می کند و برش های مختلف زیبا هستند. بیشتر این جلوه های بصری خوب است ، اگرچه بازیکنان بیشتر وقت خود را صرف گیم پلی بازی می کنند اما در هر صورت می توانند برای شما دارای جذابیت خوبی باشند.

قابل ذکر است که بازی برای کنسول های مختلف رایانه ای عرضه شده است که از میان ان ها می توان به رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین کنسول نینتندو سوئیچ اشاره کرد. پس بنابراین اگر شما هم از طرفداران این ژانر از بازی ها هستید و می خواهید که یک بازی نسبتا خوب را در این ژانر تجربه کنید می توانید به انجام این بازی جذاب بپردازید و تجربه ای خوب را برای خود فراهم بیاورید. و از آن لذت ببرید.

8.0

Good

  • داستان عمیق
  • شخصیت پردازی قوی
  • گرافیک جذاب

Bad

  • گیم پلی ممکن است برای برخی خسته کننده شود
  • کوتاه بودن برخی مراحل