با سام و خسته نباشید. بار دیگر با مجموعه نقد و بررسی های وب سایت game Inja در خدمت شما هستیم. در این سری قصد داریم به نقد و بررسی بازی Scarlett Mysteries: Cursed Child بپردازیم. این بازی در ژانر پازلی توسعه داده شده است و دارای داستانی جذاب می باشد. با ما تا به انتهای این نقد و بررسی همراه باشید.

بازی Scarlett Mysteries: Cursed Child برای پلتفرم های رایانه های شخصی ویندوزی و هم چنین دیگر پبتفرم های نسل هشتمی و جدید عرضه شده است و هم چنین توانسته است توسط مخاطبان و هم چنین منتقدان دنیای گیم نقدهای مثبت و خوبی هم دریافت کند و نظرات آن ها را جلب نماید.

بازی از یک رویکرد نقطه-کلیک و آزمایش شده پیروی می کند. در هر صحنه با دقت نگاه کنید. گاهی اوقات می توانید برخی مناطق را برای بررسی دقیقتر بزرگنمایی کنید. می توانید اشیاء مورد نظر خود را جمع کنید ، اما معمولاً باید آنها را قبل از استفاده واقعاً آنها را جمع کنید. همچنین ، همه آنچه شما باید انجام دهید را نمی توان در همان سناریو یافت.

قایقرانی اغلب اتفاق می افتد و به عقب نگاه می کنید فقط استفاده صحیح از مواردی را که قبلاً دیده اید پیدا کرده اما غیرقابل استفاده بوده است. مواردی با علامت + در کنار موجودی شما قابل بررسی هستند. این جالب است ، به عنوان مثال ، اگر جعبه ای را پیدا کنید که با دکمه سمت راست قابل باز باشد ، در آنجا می توانید موارد دیگری را که نیاز دارید پیدا کنید.

با گفتن این نکته ، شایان ذکر است که Scarlett’s Mystery: The Cursed Child هنوز یک بازی بسیار جالب است. گیم پلی به هیچ وجه انقلابی نیست ، اما هوشمندانه با هم ترکیب شده است. اگرچه صحنه های شیء پنهان مترقی چند و دور از هم نیستند ، اما اغلب جالب و سرگرم کننده هستند. این معما کاملاً چالش برانگیز است و در متن داستان داستانی معنی دارد.

ما همچنین از سبک دستی جلوه های دیداری ، که در دوران گرافیک امروزی رایانه ای احساس دلتنگی دارد ، قدردانی می کنیم. هر صحنه با دقت طراحی و ترسیم شده است تا متن بازی متناسب باشد. از نظر صدا ، موسیقی پس زمینه ارکستر برای بازی ها بسیار مناسب است ، و دوبله نیز محکم است ، حتی اگر از آن زیاد استفاده نشود.

Scarlett’s Mystery: کودک نفرین شده هنوز هم در طی فرایند ساده است ، بنابراین تنها سه ساعت طول کشید تا بازی را تمام کنیم. فکر نمی کنیم فصل پاداش به هدف اصلی خود رسیده باشد ، چه رسد به این که تنها 40 دقیقه با آن فاصله داشته باشد. اسکارلت اسرارلت احساس می کند “استاندارد” برای توجیه هویت کلکسیونر آن خیلی زیاد است.

با این حال ، برای کسانی که مراقبت می کنند ، بخش جایزه راهنماهای استراتژی ، تصاویر پس زمینه ، موسیقی متن فیلم ، هنر مفهوم ، برش ، صحنه های اشیاء پنهان قابل پخش مجدد ، معماهای قابل پخش ، دستاوردها ، کلکسیون ها و اشیاء تغییر شکل را ارائه می دهد.

جلوه های بصری اسکارلت  زیبا و با دست طراحی شده است. مراحل بسیار مفصل است و به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده است. تسلط این بازی بسیار زیاد است ، می توانید به راحتی به صحنه بعدی بروید و بین آنها صحنه های بریده ای وجود دارد تا آنها را با هم جوش دهید.

Scarlett Mysteries: Cursed Child فضایی خزنده دارد که تا حد زیادی تابش می کند. Scarlett Mysteries: Cursed Child ذهن شما را در مورد این نوع بازی تغییر نخواهد داد ، اما اگر در گذشته بازی های مشابهی انجام داده اید ، سپس Scarlett Mysteries: Cursed Child بازی دیگری خواهد بود که دوست دارید.

موسیقی و صدا گذاری بازی نیز یکی دیگر از نکات بسیار مثبت آن بوده است که توانسته است نظرات بازیکنان را جلب نماید. همانطور که می دانیم بازی Scarlett Mysteries: Cursed Child یک بازی ترسناک است و یکی از اصلی ترین المان های ژانر وحشت صدا ها و صداگذاری های این ژانر می باشد که این بازی از این منظر توانسته است بسیار موفق و خوب عمل کند و بموقع مخاطب را بترساند.

همانطور که ملاحظه کردید بازی Scarlett Mysteries: Cursed Child یک بازی نسبتا سرگرم کننده است که این پتانسیل را دارد تا شما را تا مدت ها سرگرم نماید البته بازی دارای ایراداتی نیز می باشد که در طی این نقد و بررسی به آن اشاره کردیم ماندد گرافیک ضعیف و داستان روایی نه چندان منسجم و … که این ها همه جزو نکته های منفی Scarlett Mysteries: Cursed Child به حساب می آید و از جذابیت آن نزد بازیکن می کاهد.

7.0

Good

  • طراحی بصری خوب
  • موسیقی خوب
  • صداگذاری با جزئیات

Bad

  • فاقد ساختار داستانی
  • تکراری شدن برخی قسمت ها