در این مطلب قرار است تا با نقد و بررسی بازی Super Toy Cars 2 در کنار شما باشیم. یک بازی جذاب و مهیج که در دسته بازی های مسابقه ای قرار می گیرد. در واقع شما در این بازی با ماشین های مینیاتوری فانتزی سر و کار خواهید داشت. این بازی از هیجان بسیار بالایی بهره می برد. جایی که شما حتما از انجام این بازی لذت خواهید برد. در ادامه بصورت جزئی تر به نقد و بررسی این بازی خواهیم پرداخت.

بازی های مسابقه ای از گذشته طرفداران بسیار زیادی را دارا بوده است. از این رو عناوین بسیار زیادی در این ژانر منتشر شده است. همین موضوع باعث شده تا بازی های بسیار قدرتمندی در زمینه بازی های مسابقه ای بوجود بیاید. بسیاری از بازی های این ژانر از جذابیتی برخوردار نیستند اما خوشبختانه در خصوص این بازی می توانیم بگوییم که با یک بازی سر زنده و سراسر هیجان روبرو خواهیم بود.

این بازی مسابقه ای – ماشینی که در شکل فانتزی منتشر شده ، دارای نو آوری های بسیار زیادی می باشد. در واقع در خلق و ساخت این بازی خلاقیت بسیار زیادی دیده می شود. مسابقه هایی که در این بازی در آن ها شرکت می کنید ، همگی آن ها شما را شگفت زده خواهند کرد. به این خاطر که شما در هر مسابقه با چیز های جدیدی روبرو می شوید. این بازی یک اثر موفق در حوزه بازی های رایانه ای به حساب می آید.

وارد محیط بازی که می شویم ، به خوبی گرافیک قابل قبول بازی به چشم می آید. در واقع مشخص است که خالقان این اثر ویدئویی یعنی گروه Eclipse Games به خوبی برای گرافیک این بازی فکر کرده اند. صحنه های گرافیکی موجود در این بازی را می توانیم بسیار زیبا بدانیم. یک دنیای کاملا خیالی به خوبی در این بازی شبیه سازی شده است. گرافیک این بازی کمک زیادی به جذابیت کلی بازی کرده است.

زمانی که ما به طراحی و پردازش شخصیت ها و کاراکتر های بازی نگاه می اندازیم ، باز هم شاهد موفقیت سازندگان این بازی هستیم. در واقع تمامی کاراکتر های این بازی از منظر گرافیکی بسیار جذاب و زیبا ساخته شده اند. انیمیشن هایی که در این بازی وجود دارند نیز به خوبی و در جای مناسب جلوه نمایی می کنند. شکل مینیاتوری ماشین ها نیز به شکل جذابی شبیه سازی شده و این مورد هم مانند موارد قبلی باعث بهتر شدن بازی شده است.

گیم پلی بازی کاملا برای یک بازی مسابقه ای مناسب و کافی می باشد. شما به خوبی می توانید ماشین خود را رهبری کنید. کافی است یکبار یکی از مسابقه های این بازی را انجام بدهید تا به خوبی با گیم پلی این بازی ارتباط برقرار کنید. نحوه پرداخت سازندگان این بازی به روند مسابقه ها بسیار عالی بوده و شناخت صحیح از همین مورد باعث شده تا گیم پلی بسیار مناسبی را برای این بازی انتخاب کنند.

شما این بازی را می توانید در شکل های مختلفی انجام بدهید. در منوی ابتدایی این بازی انتخاب های مختلفی وجود دارد. شما با وارد شدن به بخش داستانی این بازی شروع به انجام مراحل مشخص خواهید کرد. شما می توانید سطح سختی بازی را خودتان انتخاب نمایید. با انتخاب سطح دشوار انجام این بازی بسیار جذاب و سخت خواهد شد. در شکلی دیگر شما می توانید وارد بخش بازی های مسابقه ای شوید.

در این شکل از بازی ها شما می توانید بصورت آزادانه با رایانه به مسابقه دادن مشغول بشوید. در این بخش شما داستان خاصی را پیش نخواهید گرفت. در شکل دیگری از بازی شما می توانید وارد بخش بازی های آنلاین بشوید. جایی که این بخش به یکی از بخش های جذاب این بازی تبدیل شده است. شما می توانید در این بخش با دوستانتان در سراسر دنیا در قالب یک بازی آنلاین به مسابقه و رقابت مشغول شوید.

موسیقی متن این بازی نیز کاملا عالی و مناسب انتخاب شده است. در واقع این موضوع به خوبی قابل درک می باشد. موسیقی این بازی قادر است تا فضای یک بازی مسابقه ای ماشینی را برای شما تداعی کند. جلوه های صوتی جذاب و مهیج فانتزی نیز باعث می شود تا جذابیت بازی برای شما بیشتر شود. صدا گذاری نیز در این بازی بسیار عالی بوده است. در واقع موسیقی این بازی هیچگونه ایرادی نداشته و حتی توانسته بازی را به یک اثر بهتری تبدیل نماید.

یکی از جذابیت های این بازی ، کاراکتر های داخل این بازی می باشد. برای مثال ممکن است شما یک تکه سیب درختی را اندازه یک اتوبوس ببینید. در واقع این موضوع باعث وجود حس خیال پردازی در این بازی شده است. تا دلتان بخواهد چنین مواردی در بازی گنجانده شده است و شما آن ها را در طی مسابقات خود خواهید دید. خوشبختانه در این مورد زیاده روی نشده و این مورد به هیچ عنوان کاربر را عصبی یا آزرده خاطر نمی کند.

این بازی همچنین برای تمامی سنین دارای جذابیت می باشد. شما در تمام این بازی با یک بازی فانتزی که دارای دیوانگی در شکل پرداخت به موضوعات می باشد ، روبرو خواهید بود. وجود تنوع در فضا و زمین های مسابقه و همچنین ماشین هایی با ظاهر های متفاوت باعث می شود تا شما همواره در این بازی با کاراکتر های جدیدی روبرو شوید.

در پایان و در قالب یک جمع بندی ، روند کلی این بازی را می توان سراسر هیجانی دانست. شما در این بازی بصورت پیاپی با اتفاقات جذاب جدیدی روبرو خواهید شد. وجود چنین اتفاقات متنوعی در بازی ، توانسته این بازی را جذاب و دیدنی کند. شما همچنین می توانید این بازی را در سه حالت داستانی ، مسابقه ای و آنلاین انجام بدهید. گرافیک خیره کننده ، گیم پلی جذاب ، داستان مناسب و موسیقی متن فوق العاده ، همگی باعث شده تا این بازی به یک بازی عالی تبدیل گردد.

8.5

Good

  • وجود حس هیجان در تمامی مسابقات
  • گرافیک خیره کننده و جذاب
  • انتخاب عالی موسیقی متن

Bad

  • ساده بودن مسابقات آنلاین
  • عدم وجود حالت های چند نفره بازی