بازی جذاب و هیجان انگیز Tour De France 2019 در ژانر بازی های ورزشی و دوچرخه سواری قرار دارد. این بازی جذاب توسط شرکت Bigben Interactive طراحی و منتشر شده است. شما در ادامه نقد و بررسی بازی Tour De France 2019 می توانید با تیم نقد و بررسی بازی های رایانه ای GameInja همراه باشید.

بازی Tour De France 2019 یک ماجراجویی و ورزشی بسیار کامل همانند مسابقات آن در واقعیت است. توسعه دهندگان بازی هر سال برای نسخه‌های جدید خود استثناهای بسیاری قائل می‌شوند. این نسخه نیز از این ویژگی مستثنا نیست. این عنوان یک شبیه سازی رسمی از مسابقات Tour de France است که هر تابستان توسط Cyanide ارائه می‌شود. تمام ویژگی هایی که در این رویداد ها وجود دارد همه چیز را برای ایجاد پیش‌بینی‌ها و حفظ تجربیات سوارکاران متمرکز می کند. همه چیز در این بازی از کیلومتر صفر شروع میشود. در مراحل بازی Tour De France 2019 شاهد ویژگی ها و برجستگی های مورد نیاز یک مسابقه هستیم که توسعه دهندگان بازی نیز متمرکز خاصی بر روی هوش مصنوعی سوارکاران خود ایجاد کرده اند تا با تمام وجود حس واقعی بودن این مسابقات را به بازیکنان نشان دهند. این بازی دوچرخه سواری عنوانی بسیار پیچیده ای است که ما میتوانیم با بسیاری از استراتژی های وابسته به اهداف خود تمام ویژگیهای روز تیم های دوچرخه سواری را مشاهده کنیم.

گیم پلی بازی Tour De France 2019 در مقایسه با نسخه های گذشته خود تفاوت آنچنانی ندارد و برای تازه کاران نیز بسیار ساده است. اگر به لباس تیم های دوچرخه سواری می کنید عکس ورزشکاران آنها را روی لباس‌های آنها خواهید دید. بازیکنان می توانند اسامی تیم های دوچرخه سوار را تا حدودی ویرایش کند. بازیکنان تا می تواند لباس های قهرمان ملی را ویرایش کند تا منعکس کننده این واقعیت باشد که اکثر کشورها در هفته‌های آخر قبل از برگزاری تور مسابقات ملی خود را برنامه‌ریزی می‌کنند.

همچنین این شانس وجود دارد که با شرکت در مسابقات ، کسب پول نقد و استخدام سواران بهتری در هنگام تلاش برای انجام یک Sky Team داشته باشید و با تسلط بر چشم انداز های در استراتژی یک تیم حرفه ای را از صفر به قهرمان برسانید. یا حتی می توانید تلاشهای خود را بر روی سوار منحصر به فرد خود متمرکز کنید و آنها را در سفر به اهداف ناشناخته ، تکمیل ، هدف قرار دادن نشانگرهای ماموریت و شرکت در یک سری مسابقات مبتنی بر فصلی بفرستید. مطمئناً نمی توان تقصیری را در مورد آنچه تیم های توسعه و نشر تلاش کرده اند در این زمینه ایجاد کنند ، دانست.

در بازی Tour De France 2019 حالت آموزشی وجود دارد که توسط آن بازیکن می تواند تمام مکانیک های بازی Tour De France 2019 را که در طول مسابقه رخ می‌دهد به خوبی انجام دهد و آنها را یاد بگیرد. بازیکنان می توانند مراحل را به صورت شبیه سازی انجام دهد و یا آنها را با دنبال کردن مسابقات واقعی سال 2019 شبیه سازی کند. این مسابقات در شهر بروکسل به شروع می شوند همچنین در بعضی از مسابقات شاهد درگیری ها و استراحت هایی هستیم که در واقعیت اتفاق افتاده اند. در گیم پلی بازی Tour De France 2019 حالت های مختلفی برای مسابفات وجود دارد که جذاب ترین آنها مسابقات قهرمانی جهان است که در این حالت بازیکنان همچنین می توانند مسابقات قهرمانی جهان را انجام دهند به طوری که در فصل پاییز به طور بسیار فوق‌العاده‌ای برگزار می‌شود پس از اینکه حالت های دیگر را در بازی انجام داده اید آن ها دوباره باز می شوند.

از لحاظ عملکرد بازی Tour De France 2019 دوچرخه ها به طور خاصی کنترل می شوند و دقت دوچرخه سواری در این بازی به لطف استفاده از هوش مصنوعی بسیار بالا رفته است به طوری که هر حرکت چپ و راست می تواند موجب یک اشتباه شود. برای مثال اگر خودتان راه خود را گم کنید به موانع کنار جاده برخورد کرده و یا با استفاده از پلوتون به قسمت جلوی مسابقه نوردید و سنگ زنی کنید ، نیازی به نگرانی برای موانع یا سرو صدا ها در بازی نیست و شما مجبور خواهید شد که توسط خود بازی به عقب برگردید یا صرفنظر از هرگونه مانع ، فقط ادامه دهید. طراحی تصادفات در نسخه های مختلف بازی های ویدیویی Tour de France 2019 بسیار دقیق انجام شده است و به همین دلیل است که این بازی توانسته هر یک از هیجان های مسابقات دنیای واقعی را به خود جلب کند. بازی از لحاط موسیقی دارای طراحی های ضعیفی است.

بازی Tour De France 2019 از لحاظ گرافیکی در طراحی انیمیشن ها بسیار فوق‌العاده عمل کرده است و واقعی به نظر می رسند. دارای گیم پلی اعتیاد آور و سرگرم کننده ای است و دارای حالت های مختلفی برای بازی است اما در حالت کلی دارای گیم پلی کوتاهی است. بازی در زمینه موسیقی عملکرد قابل توجهی دارد و می تواند با واقعی بودن و چالش برانگیز شدن مسابقات بیافزاید.

7.0

Good

  • گیم پلی چالش برانگیز و جذاب
  • شبیه سازی عالی
  • هوش مصنوعی قوی

Bad

  • موسیقی متن و صداگذاری ضعیف
  • باگ های ریز در عملکرد فنی
  • عدم روایت داستانی