در بازی Transport Fever 2 برخلاف اکثر شبیه سازهای تجارت حمل و نقل ، هیچ رقیبی ، هوش مصنوعی و بازیکنی وجود ندارد. در این بازی شما مستقل بودن آن را تضمین می کنید و با این کار احساس می کنید برخی از هیجانات اجرای یک طرح عالی از بین می روند.

Transport Fever شروع زیبایی از سیستم های حمل و نقل عمومی و انبوه در بازی های رایانه ای است. این امر برای اکثر استرالیایی ها و از آنچه آمریکایی ها و انگلیس ها بیگانه خواهد بود. تصورات شما آن دسته از شما که در کشورهایی مانند ژاپن ، روسیه ، اروپای غربی و چین بوده اید ، می دانند که چه امتیازی دارد. سیستم حمل و نقل یک شهر یا واقعاً با تسهیل در حرکت کالاها و خدمات فراتر از آنچه که می توان با اتکا به اتومبیل ها ، کامیون ها انجام داد ، رشد و پیشرفت در شهر را تسهیل می کند.

شما گیم پلی بازی Transport Fever 2 را با یک تخته سنگ خالی شروع می کنید. روستاهای کوچکی وجود دارد که در آن مکان واقع شده اند و هرکدام از آنها آیکون های کمی در بالای آنها قرار خواهد گرفت و این نشانگر انواع مختلفی از کالاهایی است که شهر می خواهد. این محصولات از طریق شبکه سازی زنجیره ای از معادن ، مزارع و کارخانه ها ایجاد می شوند که برای تهیه کالاهای تکمیل شده به شهرها نیاز به ترتیب دارند.

در آن روستاها هیچ اتفاقی نمی افتد ، تا زمانی که شروع به ساخت زیرساخت های حمل و نقل در آنها نکنید و نیازهای روستا را برآورده کنید. در گیم پلی بازی Transport Fever 2 ممکن است بتوانید کالاهای تصفیه شده خوبی را به داخل شهر برسانید و یک شبکه کوچک از اتوبوس ها را برای کمک به مردم در اطراف خود بسازید. با انجام این کار ، شهر به طور طبیعی در مورد آنچه انجام داده اید توسعه خواهد یافت. اگر کالاهای صنعتی را تهیه می کنید ، منطقه صنعتی شهر رشد خواهد کرد. اگر روی کالاهای تجاری بیشتر تمرکز کنید ، شهر به بهشت ​​یک خریدار تبدیل می شود و خانه هایی ایجاد خواهد شد که در آن افراد بتوانند به وسیله حمل و نقل دسترسی پیدا کنند تا بتوانند خود را به اطراف خود برسند.

در بازی Transport Fever 2 در صورتی این کار را به خوبی انجام دهید و درآمد و سودآوری داشته باشید که ممکن است از آن برای ساخت خط ریلی مسافری به یک شهر مجاور استفاده کنید و به توسعه هر دو شهر دامن بزنید.

در بازی Transport Fever 2 برای ساختن محیط های بیشتر به شهر دوم ، این دو از طریق یک خط باری متصل می شوند و هر دو مکان در حال پیشرفت قرار می گیرند. شاید یکی از آنها در ساحل واقع شده باشد و این امکان را به شما دهد که بتوانید حمل و نقل کالا را از مسافت های بزرگ از طریق قایق شروع کنید. شاید بازی را در قرن نوزدهم شروع کنید ، جایی که واگن های اسب سواری روشی غالب برای انجام کارها هستند ، اما در نهایت فرودگاه ها باز خواهند شد و شما از چهار نوع حمل و نقل متفاوت جاده ، هوا ، آب و قطار کمتر نخواهید داشت.

همچنین در گیم پلی بازی Transport Fever 2 می توانید در هر یک از وسایل نقلیه خود در شبکه خود را سوار شوید. شهرهایی که بیش از حد شلوغ می شوند علاقه به استفاده از خدمات شما را از دست می دهند و پر کردن وسایل نقلیه حمل و نقل موجود دشوار می شود.

مانند هر شبیه سازی خوب ، تعداد زیادی از داده های داده در Transport Fever 2 در جریان است و در حالی که رابط کاربری کاملاً خوب است ، به یاد آوردن چگونگی استفاده خوب از همه آنها هنوز یک فرایند است. خوشبختانه یک حالت مبارزات انتخاباتی طولانی وجود دارد  که بسیار دقیق است و تمام سیستم ها را با روشی منطقی و کارآمد به شما آموزش می دهد. شبیه سازهای شبکه حمل و نقل (A-Train) نیز وجود دارد و مراحل کمپین سرگرم کننده بودند.

در بازی Transport Fever 2 مأموریتهای جانبی در هر مأموریت انتخاباتی صرفاً برای خندیدن وجود دارد ، با علاقه من یکی از مأموریت هایی است که در آن شما نیاز دارید تا مسیری را طراحی کنید تا مانند یک پنتاگرام در یک مکان عرفانی روی نقشه باشد.

بازی Transport Fever 2 با ظرافت طراحی و ارائه شده است و می داند که به دلیل قابلیت پخش ، برخی از راندمان ها لازم است به عنوان مثال ، در بازی مانند A-Train اگر دوتایی داشته باشید. یا قطارهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن یک مسیر بهتر است با طراحی جدول زمانی خوب باشید اما با Transport Fever 2 بازی به طور خودکار این محاسبات را برای شما انجام می دهد.

بازی Transport Fever 2 مانند هر شبیه ساز ، اصلی ترین شرط این است که شما بتوانید تلاش خود را با افتخار مشاهده کنید. این بازی جذاب و سرگرم کننده از طراحی مراحل و محیط های خوبی برخوردار است و گیم پلی سرگرم کننده ای را برای بازیکنان ارائه می کند. این بازی جذاب و سرگرم کننده را به دوستداران و طرفداران بازی های سبک شبیه سازی پیشنهاد می کنیم.

7.0

Good

  • گرافیک خوب
  • گیم پلی سرگرم کننده و جذاب
  • مکانیک روان گیم پلی

Bad

  • موسیقی متن ضعیف
  • عدم روایت داستانی
  • باگ های ریز در مکانیک گیم پلی