هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) برای اولین بار به صورت آشکارا در مورد عنوان مستقل و بحث‌ برانگیز Abandoned صحبت کرد و گفت ارتباطی با سازندگان این بازی ندارد.

 

کارگردان بازی Death Stranding در پادکست Spotify خود با نام Brain Structure به همراه جف کیلی (Geoff Keighley)، در مورد شایعات صنعت بازی صحبت کرد. در بخشی از این پادکست، کوجیما در مورد پروژه Abandoned، بازی ترسناک استودیو بلوباکس (Blue Box Studios‌) صحبت کرد. کوجیما به کیلی گفت:

کاربران عکس‌های این «حسن» را برای من ارسال می‌کنند. آن‌ها هنوز هم برای من تصاویر جعلی می‌فرستند، مثلا بیست تا در روز؛ این واقع آزاردهنده است [می‌خندد].

به غیر از یک تیزر کوتاه، تقریبا هیچ چیزی از بازی Abandoned نشان داده نشده است. علی‌رغم تاخیرهای مکرر، حسن قول داده است که تریلر قابل بازی این عنوان به‌زودی منتشر خواهد شد. در حالی که ارتباط دادن حسن و کوجیما به یکدیگر همیشه ضعیف بوده است، این امر مانع از ایجاد انجمن‌های Reddit برای پیدا کردن ارتباطات فرضی بین کارگردان محبوب ژاپنی و حسن نشد.

انجمن R/TheBlueBoxConspiracy که در اوج محبوبیت خود حدود 9 هزار مشترک داشت، هر حرکت کوجیما یا حسن را با یکدیگر پیوند می‌داد. این کار تا جایی پیش رفت که کاربران متوجه شدند، حسن قبلا یک برنامه تمرینی توسعه داده بود که در توضیحات، به عنوان یک برنامه آموزش شخصی (PT) خطاب شده است. P.T تریلر قابل بازی Silent Hills، ریبوت کنسل شده سری Silent Hill بود.

Categories اخبار

Comments

No Comments

Leave a Reply