نقد و بررسی بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure

سلام به همه همراهان عزیز و وفادار وب سایت گیم اینجا. امروز هم طبق روال گذشته با نقد و بررسی یک بازی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود. Beach Buggy Racing 2: Island Adventure که یک بازی اکشن و مسابقه ای (دقیق تر بگوییم، مسابقه ماشین) است، در سال 2018 توسط استدیوی توسعه دهنده و بازی ساز Vector Unit منتشر شده است. این بازی در ادامه سری بازی های Beach Buggy Racing منتشر شده و می توانیم بگوییم که در واقع به نسبت قسمت های منتشر شده قبلی خیلی ضعیف تر است. شما مخاطب محترم می توانید برای آشنایی بیشتر با داستان، گیم پلی،گرافیک، موسیقی، نقاط ضعف و قوت و در نهایت نظر و نمره دهی تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا به بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید برای خریدن یا نخریدن Beach Buggy Racing 2: Island Adventure بهتر تصمیم بگیرید.

سری بازی های Beach Buggy Racing اولین بار با بازی Beach Buggy Blitz که در سپتامبر سال 2012 برای دستگاه های تلفن همراه – پلت فرم های: اندروید Android، آی او اس iOS و بلک بری ده Black Berry 10 – منتشر شد به بازار آمدند. کمپانی توسعه دهنده و بازی ساز Vector Unit که خودش سازنده و منتشر کننده سری بازی های Beach Buggy است پس از دیدن محبوبیت بی نظیر بازی اول یعنی همان Beach Buggy Blitz تصمیم به انتشار قسمت بعدی بازی یعنی Beach Buggy Racing در سپتامبر 2014 گرفت و این بار بازی را برای پلت فرم های بیشتری مانند Android, Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, iOS, Nintendo Switch و Fire OS منتشر کرد. Beach Buggy Racing هم به بازی موفقی تبدیل شد و Vector Unit تصمیم گرفت تا Beach Buggy Racing 2 را نیز در دسامبر شال 2018 منتشر کند. اگر به تاریخ انتشار بازی ها تا الان دقت کرده باشید می بینید که همه بازی ها بجز Beach Buggy Racing 2 که در زمستان منتشر شد، در تابستان منتشر شده بودند و تم تابستانی هم داشتند. اما بازی Beach Buggy Racing 2 این روند را نقض کرد و به همین دلیل سازندگان بازی – کمپانی بازی سازی Vector Unit – تصمیم گرفتند تا Beach Buggy Racing 2: Island Adventure را در سپتامبر همان سال منتشر کنند تا تم تابستانی بازی های Beach Buggy Racing را حفظ کند. به همین دلیل است که Beach Buggy Racing 2: Island Adventure واقعا داستان خاصی پشت سر خودش ندارد و درواقع ادامه بازی Beach Buggy Racing 2 است.

به طور کلی گرافیک و ویژگی های خاص بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure درست مثل بقیه بازی های این سری است. تنها تفاوت عمده ای که مشاهده می شود، قابلیت شخصی سازی خیلی زیاد Beach Buggy Racing 2: Island Adventure نسبت به بازی های قبلی می باشد که انگار سازندگان برای نشان دادن تفاوت Beach Buggy Racing 2: Island Adventure با بقیه بازی های سری این ویژگی های شخصی سازی را اضافه کرده اند.

علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد، تغییرات دیگری هم در بازی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure مشاهده می کنیم. برای مثال لوکیشن بازی به یک جزیره منتقل شده که گرافیک عالی و خلاقانه جزیره قابل تحسین است. هم چنین تنوع میزان وسیله های نقلیه و یا در کل امکانات بازی به علاوه حل شدن مشکلاتی که در گیم پلی بازی Beach Buggy Racing 2 بود هم قابل توجه است. Beach Buggy Racing 2: Island Adventure چند مود مسابقه ای کاملا جدید دارد که در بازی های قبلی ندیدیم و اگر با دوستانتان آنلاین بازی کنید مطمئنا خیلی بهتان خوش می گذرد.

موسیقی بازی هم درست مثل همان تم تابستانه کلاسیک، ویژگی های موسیقی های انتخابی در بقیه بازی های Beach Buggy را نمایش می دهد، با این حال گوش کردن به موسیقی Beach Buggy Racing 2: Island Adventure هم خالی از لطف نیست و اگر این بازی را خریدید و قصد بازی کردنش را داشتید، ارزش استفاده از هدفون هایتان را دارد.

در پایان بهتر است این مطلب را هم بیان کنیم که به طور کلی سری بازی های Beach Buggy محبوب هستند و گیم پلی و گرافیک قوی ای دارند و از خط داستانی ثابت و محکمی هم بر خوردار هستند، با این حال به نظر تیم نقد و بررسی ما اگر در زمستان برای خریدن Beach Buggy Racing 2 پول خرج کرده اید و بعد از بازی کردنش هم راضی شده اید و به بازی دیگری نیاز ندارید، Beach Buggy Racing 2: Island Adventure ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشد.

6.0

Good

  • قابلیت بازی چند نفره
  • گرافیک جالب و خوب
  • امکان شخصی سازی همه چیز

Bad

  • تکراری بودن بازی

Comments

No Comments

Leave a Reply