نقد و بررسی بازی Bloody Bunny, The Game

سلام به همراهان همیشگی وب سایت گیم اینجا، امروز هم با یک نقد و بررسی جالب همراه شما هستیم. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم، یک بازی فوق العاده است که متاسفانه توسط خیلی از منتقدین به دلایلی که در متن اصلی به آن ها اشاره خواهیم کرد، به عنوان بازی خیلی خوبی معرفی نشده است. با این حال ما بازی Bloody Bunny, The Game را یک بازی خوب و جالب می دانیم. همان طور که می دانید و احتمالا به همین دلیل هم می خواهید این نقد و بررسی را بخوانید، Bloody Bunny یک شخصیت محبوب در دنیای entertainment است و از همان سال 2008 که اولین فیلم Bloody Bunny با همین اسم Bloody Bunny منتشر شد، این شخصیت طرفداران زیادی را در سر تا سر دنیا پیدا کرد و این باعث شد که بالاخره سازندگان فیلم های Bloody Bunny در سال 2021 تصمیم بگیرند که یک بازی هم برای این شخصیت محبوب درست کنند. Bloody Bunny, The Game یک بازی مبارزه ای و ماجراجویی است و شما می توانید برای خواندن نقد و بررسی این بازی با تیم نقد و بررسی ما همراه باشید.

بازی Bloody Bunny, The Game در تاریخ یازدهم ماه مارس سال 2021 توسط کمپانی  DigiPen (USA), LLC برای پلت فرم نینتندو سوئیچ منتشر شده است. از همین جا می خواهیم بگوییم که به نظر ما اولین نقطه ضعف این بازی همین است و اصلا قبل از شروع کردن نقد و بررسی اصلی مشخص می شود. اگر بازی Bloody Bunny, The Game برای پلت فرم های بیشتری منتشر شده بود، شاید مخاطبان بیشتری هم پیدا می کرد و مردم بیشتری می توانستند این بازی را ببینند و بازی کنند. با این حال هنوز هم بازی جالبی است و ما دیگر این توضیحات را کنار می گذاریم و سراغ نقد و بررسی اصلی می رویم.

داستان بازی Bloody Bunny, The Game

داستان بازی Bloody Bunny, The Game از روی داستان فیلم های Bloody Bunny ساخته شده است و به همین دلیل هم واقعا داستان قوی ای دارد. با این حال چون ممکن است شما با سری فیلم های Bloody Bunny و این شخصیت به طور کلی آشنایی نداشته باشید، ما یک توضیح کلی درباره داستان کلی بازی می دهیم. در این بازی شما یک دختر جنگ جو و خیلی قوی هستید که مهارت اصلی تان در استفاده از چاقو است. با این حال شما در بدن یک عروسک خرگوشی یا همان Bloody Bunny گیر افتاده اید و البته که شما تنها نیستید، بلکه یک سازمان شرور، همه انسان ها را در یک رخداد آخرالزمانی تبدیل به عروسک کرده است. شما در این بازی باید سعی کنید تا همه را نجات دهید. داستان بازی به نظر ما قوی است و نمره خوبی به آن خواهیم داد.

گرافیک و موسیقی بازی 

دو موردی که الان قصد نقد و بررسی آن ها را داریم دقیقا مواردی هستند که باعث می شوند بازی Bloody Bunny, The Game را بازی خوبی بخوانیم و ان را به شما توصیه کنیم. گرافیک این بازی درست مانند فیلم های Bloody Bunny است و چه از لحاظ آرت استایل چه از لحاظ های دیگر دقیقا شبیه به هم هستند به همین دلیل گرافیک بازی از ما نمره خوبی می گیرد. مورد بعدی هم موسیقی بازی است که متاسفانه برای خرید به طور جدا موجود نیست و به نظر ما واقعا فوق العاده است. توصیه می کنیم حتما با هدفون سراغ بازی بروید.

گیم پلی بازی

آخرین بخشی که می خواهیم نقد و بررسی کنیم گیم پلی بازی است. گیم پلی بازی سیستم کنترل و مبارزه خاص خودش را دارد که خیلی بین بازی های دیگر شایع نیست و به همین دلیل از خیلی منتقدین نقد های خوبی نگرفته است. اما ما فکر میکنیم که این مدل سیستم کنترل و گیم پلی صرفا یک نوآوری است. با این حال ما به گیم پلی بازی Bloody Bunny, The Game نمره کاملی نخواهیم داد، چون با این که سیستم کنترل و مبارزه جالبی دارد، باگ های فراوانی هم در گیم پلی بازی Bloody Bunny, The Game مشاهده می شود.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا، بازی Bloody Bunny, The Game با توجه به مواردی که در متن گفته شد، حقیقتا ارزش خرید دارد و ما این بازی را واقعا به شما دوستان عزیز توصیه می کنیم.

9.6

Good

  • داستان جالب
  • گرافیک جالب و خوب

Bad

  • باگ های فراوان

Comments

No Comments

Leave a Reply