امروز نیز با نقد و بررسی متفاوتی از بازی johnny rocket آمدیم تا بتوانیم با کامل تر کردن اطلاعات شما راجب به این بازی شما را ترغیب به خرید آن کنیم و این بازی بتواند شما را برای مدتی سرگرم سازد . این بازی توسط شرکت بزرگی ساخته نشده است اما خلاقیتی که آن شرکت برای ساخت این بازی به کار برده است ستودنی و قابل احترام است ولیکن در آن اشکالات کوچک و بزرگی هم وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . اما این بازی یک بازی تمام دو بعدی است و سبک گرافیکی آن خیلی متفاوت می باشد البته اگر بگویم این بازی هنری یک بازی اکشن است باور نمی کنید اما این بازی صد در صد اکشن است و تمام کاری که شما باید انجام دهید تیر اندازی و کشتن دشمن می باشد اما در ادامه به صورت کامل تر به این مسایل خواهیم پرداخت پس تیم ما یعنی game inja را تا آخر این مقاله همراهی کنید در ضمن این بازی برای پلتفرم های نینتندو سویچ ، اکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز قابل دسترسی است .

این بازی ژانری اکشن و ماجراجویی دارد که در مراحل آن باید فقط به صورت دو بعدی تیر اندازی کنید و دشمنان را نابود سازید تا بتوانید به پایان آن برسید . من وقتی وارد بازی شدم متوجه سبک رکوردی آن شدم یعنی سبکی که شما بعد از اتمام یک قسمت خواص از بازی بیرون نمی آیید و همان جا خواهید ماند تا به صورت خودکار به قسمت بعدی روید . اما بازی johnny rocket چالش های خاص و جذابی ندارد و این یکی از اشکالات بازی است که وقتی کاربر شروع به تجربه این بازی می کند بعد از مدتی آن را کاملا از یاد ببرد زیرا تمام آن به جز گرافیک آن نکته خواصی نداشتند . تیر اندازی و جای خالی دادن از چالش های بزرگ این شخصیت اصلی داستان است که کنترل آن را شما در دست دارید بعد از آن هم به نظر من سادگی گرافیک و موانع بازی است که آن را جذاب و متفاوت ساخته البته این نکات نکات اصلی بازی نیستند بلکه نکات اصلی بازی گرافیک و گیم پلی آن هستند که در ادامه به آن می پردازیم .

در قسمت گیم پلی شما نقش یک مردی را بازی می کنید که گرافیک آن تو خالی و مشکی است که کل بازی به این گونه است حتی بک گراند ها هم از همین سبک استفاده کرده اند . این نوع سبک خیلی خاص است و شاید از تجربه آن تعجب کنید اما از نظر من اینطور نیست بلکه فقط به خواطر گرافیک گیم پلی آن جذاب نمی شود بلکه اگر گیم پلی ضعیف باشد گرافیک هم آن چنان به چشم نمی آید که متاسفانه این بازی نیز از این قزیه مستسنا نیست و کاملا گرافیک آن کیفتی متفاوت نسبت به گیم پلی آن دارد . شما باید با این شخصیت جوان و جنگجو کاری کنید که بدون برخورد با تیر های دشمن آن ها را نابود کند و از روی موانع بتواند بدون کشته شدن عبور کند که این در مراحل مختلف متفاوت است که هرکسی باید خودش آن را تجربه کند .

و اما جدا از اشکالاتی که بر گیم پلی وارد بود به بخش گرافیک که برسیم نظرمان عوض می شود زیرا گرافیک این بازی با خلاقیت بالایی طراحی شده است و کیفیت استانداردی را دارد که هر کسی می تواند از آن لذت ببرد حال گرافیک این بازی سبک هنری جذابی را دنبال می کند که انگار تمام شخصیت ها و اجسام نقاشی دست انسان هستند که به آن ها جان داده اند! این کار هم به خوبی و با دقت بالا انجام شده البته به جز قسمتی که من اصلا از آن لذت نبردم و آن قسمت پرش شخصیت اصلی بود که بدون هیچ دلیل و منطقی موقع پرش چرخش در هوا هم انجام می داد که به نظر من اصلا جالب نبود به جز این موارد گرافیک این بازی از قسمت های حرفه ای آن است . در کل نیز از خرید آن ضرر نخواهید کرد و می تواند تجربه خاصی را برای شما به ارمغان می آورد حتی با وجود اشکالات متعدد داخل بازی!

5.0

Good

  • گیم پلی اکشن و مناسب
  • شخصیت های جذاب
  • شبک گرافیکی خاص

Bad

  • وجود باگ هایی در گیم پلی
  • موسیقی غیر استاندارد