نقد و بررسی بازی Operation: Tango

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Operation: Tango که امسال منتشر شده است و یک بازی ماجراجویی، مستقل و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است وعلاوه بر این استایل گیم پلی خاص و جذابی دارد که به نوبه خود منحصر به فرد می باشد همه این ها دلایلی هستند که بازی Operation: Tango در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی Operation: Tango  در تاریخ بیست و هشتم ماه آگوست سال 2020 برای یک مسابقه بازی سازی طراحی و ساخته شد اما ورژن مخصوص پلت فرم های بازی و کامل این بازی در تاریخ یکم ماه جون سال 2021 منتشر شده است. این بازی توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Clever Plays در موتور بازی سازی یونیتی ساخته، توسعه داده و توسط دیزاینر خوش نام و محبوب یعنی Mattieu Bégin طراحی شده است. شما می توانید این بازی را در پلت فرم های زیادی از جمله PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Xbox One, Microsoft Windows و PlayStation 5 بازی کنید. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

در این بازی دو شخصیت اصلی وجود دارد. یکی از آن ها یک هکر و دیگری هم مامور نام دارد. شخصیت مامور با کمک به هکر از طریق ارتباط صوتی تلاش می کند تا با کار تیمی با هکر، یک ماموریت سخت و غیرممکن را در یک ساختمان مدرن به پایان برساند. بازی ایده کلی جذابی دارد و توسعه داستان آن هم بسیار قوی انجام شده است. از لحاظ دیالوگ باید بدانید که این بازی تماما با ارتباط صوتی دو بازیکن کنترل می شود و درنتیجه بازی اصلا نیازی به دیالوگ ندارد.

گرافیک بازی اثر دست طراح خوش نامی است که در دو پاراگراف بالاتر به او اشاره کردیم. هر کدام از کارکتر ها زاویه دید اول شخص دارند و از لحاظ استایل هنری و طراحی هم بازی کیفیت بسیار بالایی دارد. موسیقی بازی شامل یک ساندترک بسیار جذاب است که به شما توصیه می کنیم آن را با قیمت حدود هفت دلار به طور جداگانه خریداری کنید و جلوه های صوتی بازی هم حقیقتا قوی و با کیفیت هستند. از نظر صداگذاری هم همان طور که در پاراگراف بالا اشاره کردیم، بازی کاملا توسط ارتباط صوتی شما و هم تیمی تان کنترل می شود و طبیعتا نیازی به صداگذاری نخواهد داشت.

گیم پلی این بازی واقعا خلاقانه ترین و جذاب ترین بخش آن است و به نظر ما این بازی کاملا لیاقت همه جوایز و مدال هایی که گرفته است را دارد. برای بازی کردن شما حتما باید یک هم تیمی داشته باشید و معماهای بازی کاملا با همکاری دو نفره شما حل می شوند. از لحاظ فنی هم این بازی بسیار خوب طراحی شده است.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی Operation: Tango یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. این بازی داستان خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی زیبا را به شما توصیه نکنیم. با این که قیمت بازی شاید در نگاه اول اندکی زیاد به نظر می رسد اما باید در نظر بگیرید که شما این بازی را باید با یکی از دوستانتان بازی کنید و با استفاده از قابلیت Friend Pass وب سایت استیم خرید یک نسخه از بازی برای دو نفرتان کافی است. شما می توانید این بازی را با قیمت حدود بیست دلار از وب سایت های مختلف خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

10.0

Good

  • قابلیت بازی دو نفره
  • داستان درگیر کننده
  • موسیقی قوی و حرفه ای

Bad

  • ندارد!

Comments

No Comments

Leave a Reply