داستان بازی Path of Sin: Greed از جایی آغاز می شود که قتلی در جزیره خصوصی لوکس برادران برادفورد رخ داده است. مارک اسپکتور که نگهبان املاک آنها است در نزدیکی ساحل جسدش پیدا شده است. به عنوان کارآگاهان تازه کار شما و شریک زندگی تان می توانید این پرونده دشوار را حل کرده و رازهای تاریک میلیونرهای جوان که متعلق به جزیره دور افتاده بودند را باید فاش کنید.

بعد از برخورد فراوان با روحیه های انتقام جویانه و جن های جادویی سرانجام وقت آن است که یک عنوان رازآلود جذاب را فاش کنیم. بازی Path of Sin: Greed یک عنوان به سبک رمز و راز دار به سبک بازی های پازلی است. در طول بازی شما دو کارآگاه را دنبال می کنید و باید سرنخ هایی را پیدا کنید. شما می تاونید با مظنونان مصاحبه کنید و توضیحات مربوط به این پرونده عجیب و غریب را همانند یک پازل در کنار هم جمع کنید. اکتشاف پیرامون بازی نمی توانست عالی تر باشد زیرا داستان ما را از ابتدا تا انتها مجذوب خود می کرد.

Path of Sin: Greed دو ابزار را در گیم پلی بازی گنجانده است. با این حال بر خلاف ابزارهای موجود در بسیاری از عناوین مانند HOPA که غیر ضروری و یا موجب حواس پرتی نیستند آیتم هایی که در این بازی قرار گرفته شده اند بیهوده طراحی نشده اند و در واقع به پیشرفت داستان داستانی کمک می کنند. یکی از این ابزارها شامل یک دوربین است که می توان از آن برای عکاسی از سرنخ های موجود در صحنه جنایت و یک صفحه شواهد استفاده کرد که در جذب بازیکن به گیم پلی موثر است. از نظر سایر جنبه های گیم پلی Path of Sin: Greed کاملاً عنوانی ساده است. صحنه های پنهان اشیاء بازی استاندارد و نسبتاً ساده طرایح شده اند در حالی که معماها بسیار زیاد و در کنار هم قرار دارند.

طراحی بصری جذاب بازی Path of Sin: Greed کیفیت نوستالژیک دارد که در همه جای آن دیده می شود. سبک بصری ساده آن با مفهوم بازی به خوبی سازگار است. آثار هنری و گرافیک در واقع مناسب و معقول هستند اما چیز خاصی برای مثال خلاقانه و خیره کننده نیست و تمرکز بازی بر روی نقشه جذاب آن و روایات هوشمندانه اش قرار دارد. همچنین بازی Path of Sin: Greed از لحاظ طراحی موسیقی متن به حالت تعلیق در بازی می افزاید و با اتمسفر آن هماهنگ است.

بازی Path of Sin: Greed دارای گیم پلی کوتاهی است و بازیکن می تواند آن را در تنها چهار ساعت به پایان برساند اما این چهار ساعت بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است. فصل اضافی بازی به عنوان یک دنباله خوب برای فصلهای اصلی اعمال می شود و برای تکمیل حدود یک ساعت زمان بازیکن را طلب می کند. نسخه کامل بازی شامل همه موارد مورد انتظار است. از قبیل آنها می توان به راهنمای استراتژی، تصاویر پس زمینه، طراحی های هنری، موسیقی متن بازی، مراحل اشیاء پنهان قابل پخش ، مینی بازیها، دستاوردها و امکان پخش مجدد در گیم پلی بازی است.

6.0

Good

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • پازل ها و معماهای جذاب
  • داستان خوب

Bad

  • گرافیک سطح پایین
  • گیم پلی کوتاه
  • موسیقی متن نه چندان خوب