نقد و بررسی بازی PowerSlave Exhumed

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی PowerSlave Exhumed که امسال منتشر شده است و یک بازی ماجراجویی، شوتر و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی PowerSlave Exhumed در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی PowerSlave Exhumed برای اولین بار در تاریخ بیست و ششم ماه سپتامبر سال 1996 منتشر شده است اما نسخه ای از بازی که ما امروز آن را نقد و بررسی می کنیم تقریبا جدید است و این بازی در تاریخ چهاردهم ماه فوریه سال 2022 منتشر شده است. این بازی توسط کمپانی های بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Nightdive Studios, Throwback Entertainment, Rockstar Games, BMG Interactive, Playmates Toys و Lobotomy Software ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. شما می توانید این بازی را در پلت فرم های زیادی از جمله Microsoft Windows, Linux, macOS و Macintosh operating systems و Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation بازی کنید. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

بازی اصلی داستان جالب و درگیر کننده ای دارد که مخاطب را در فضای یک داستان تخیلی در مصر باستان قرار می دهد و شما باید تلاش کنید با کشتن آدم فضایی هایی که به جامعه شما حمله کرده اند، ارتباط خود را با دنیای بیرون به دست آورید. با این حال، این نسخه بازسازی شده خیلی از قسمت های جالب و زیبای داستان را حذف کرده است و این مسئله واقعا برای ما جای تاسف دارد. در کل به دلایلی که عنوان کردیم، ما نمی توانیم نمره خیلی خوبی به داستان بازی امروزمان بدهیم.

بازی در طراحی گرافیکی خود هم دچار سرنوشت یکسانی با داستانش شده است که واقعا ناراحت کننده می باشد. در کل می توان گفت که این نسخه بازسازی شده گرافیک ضعیف تری نسبت به انتشار اصلی بازی دارد و قطعا نمره خوبی هم از ما نمی گیرد. موسیقی بازی البته به نسبت نسخه اصلی واقعا پیشرفت کرده و مخصوصا صداگذاری های آن واقعا ارزش یک نمره خوب را دارند.

گیم پلی بازی یکی از بخش هایی است که از لحاظ ساختاری تغییر زیادی نسبت به نسخه اورجینال بازی ندارد اما از لحاظ فنی واقعا بازی گیم پلی ضعیفی دارد و باگ های فراوان آن اجازه نمی دهند که ما نمره خوبی به گیم پلی بازی بدهیم.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی PowerSlave Exhumed یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. البته منظورمان از زیبا و دوست داشتنی بودن بازی، نسخه اصلی آن است و متاسفانه ما حقیقتا از این ورژن بازسازی شده بازی راضی نیستیم و نمی توانیم از بخش های مختلفی که این نسخه جدید واقعا در ساخت و طراحی شان ضعیف عمل کرده است – مانند گرافیک و یا داستان بازی – دفاع کنیم و این مسئله باعث می شود که ما اصلا نتوانیم این بازی را یک اثر بازسازی شده قوی بدانیم. هر چند که چند بخش مثبت و خوب جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ویژگی های مثبت جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازسازی بسیار ضعیف از یک بازی زیبا را به شما توصیه کنیم. با این حال همان طور که قطعا می دانید، تصمیم نهایی با شما است و اگر هنوز هم قصد خرید این بازی را دارید، شما می توانید این بازی را با قیمت حدود بیست دلار آمریکا – که در حال حاضر شامل یک تخفیف زیاد هم هست و به قیمتی حدود چهارده دلار رسیده است – در وب سایت استیم خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

2.5

Good

  • موسیقی زیبا

Bad

  • باگ های فراوان
  • گرافیک غیر حرفه ای

Comments

No Comments

Leave a Reply