نقد و بررسی بازی Red Wings: American Aces

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Red Wings: American Aces که امسال منتشر شده است و یک بازی ماجراجویی، مستقل و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک ضعیفی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا بعد از چند ثانیه آزار دهنده می شود و همه این ها دلایلی هستند که بازی Red Wings: American Aces تقریبا هیچ توجهی از رسانه ها نگرفته است و به احتمال زیاد وب سایت گیم اینجا جزو اولین پایگاه های تحلیلی خواهد بود که نگاهی به این بازی می اندازد. هر چند که همان طور که می دانید، قطعا همه قسمت های این بازی ضعیف و به درد نخور نیستند وگرنه که اصلا برای تحلیل و نقد در این مطلب انتخاب نمی شد و بازی امروز ما هم قطعا بخش های جالب خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

با یک نگاه ساده به صفحات فروش این بازی متوجه می شوید که سازندگان بازی آن را یک بازسازی از بازی های خاطره انگیز و کلاسیک آرکید شوتر می خوانند. هر چند این طور که به نظر می رسد، این ادعا نه تنها کاملا پوچ و تهی است، بلکه بازی مذکور عملا هیچ المان داستانی قابل تکیه ای ندارد و این باعث می شود که حقیقتا نتوان بازی امروز را از لحاظ ایده اصلی و داستان قوی دانست. تا جایی که ما توانستیم موسیقی آزار دهنده و گرافیک ضعیف و گیم پلی پر از باگ بازی را تحمل کنیم و پیش برویم، متاسفانه باید گفت که بازی هیچ خط داستانی مشخصی نداشت و عملا شخصیت پردازی ای هم در آن دیده نمی شد. همه این موارد باعث می شوند که داستان بازی از ما نمره پایینی بگیرد.

اگر بخواهیم یک مثال عملی از ژانر “کلاژ” در ویدئو گیم نشان دهیم، در نگاه اول این بازی کاملا مناسب به نظر می رسد، اما اندکی که دقیق تر نگاه کنید متوجه می شوید که گرافیک این بازی حتی یک کلاژ هم نیست. علت این مسئله آن است که در یک کلاژ، علی رغم تفاوت ذاتی المان های سازنده صحنه، بخش های مختلف تصویر در حقیقت با ناهماهنگی های خود یک هماهنگی زیبا ایجاد می کنند و همین مسئله هم باعث محبوبیت این سبک هنری شده است. متاسفانه در این بازی دقیقا برعکس این مسئله انجام شده است. بهتر است در مورد موسیقی بازی خیلی صحبت نکنیم چون می توانیم بیش از هزار کلمه در مورد ضعف این بخش بازی بنویسیم. از ساندترک کاملا بی ربط بازی گرفته تا جلوه های صوتی بی کیفیت آن، و مواردی که در مورد گرافیک ذکر کردیم، همان طور که واضح است، این دو بخش هم شامل نمره دل چسبی از طرف ما نخواهند شد.

گیم پلی بازی نه تنها به شما یک تجربه آرکید و هیجان انگیز ارائه نمی دهد، بلکه یک تجربه شوتر معمولی هم نخواهید داشت. کنترل های بازی واقعا سخت و غیرقابل کنترل هستند و از لحاظ فنی هم بهتر است بگوییم که شما حتی ده ثانیه خوش در بازی نخواهید داشت. گیم پلی این بازی از ما نمره بسیار پایینی می گیرد و صرفا شاید بتوان گفت که تنها نقطه قوت کل این بازی صداگذاری نه چندان ضعیفش می باشد.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی Red Wings: American Aces یک بازی خیلی به هم ریخته و غیر حرفه ای می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید ندارد. این بازی داستان خیلی ضعیفی دارد که برخلاف وعده و وعید های زیاد سازندگانش مبنی بر این که بازی قرار است حال و هوای کلاسیک و آرکید داشته باشد، اصلا این طور نیست و موسیقی و گرافیک آن هم بسیار ضعیف هستند. هر چند که چند بخش جالب هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ویژگی های مثبت جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه کنیم. البته همان طور که همیشه گفته ایم، تصمیم نهایی با شماست و اگر فکر می کنید از یک بازی شوتر که در یک هواپیمای بسیار ضعیف از لحاظ گرافیک جای می گیرد و موسیقی زمینه آن هم صرفا شما را یاد کابوی های غرب آمریکا می اندازد لذت می برید و قصد خرید این بازی را دارید، شما می توانید بازی Red Wings: American Aces را از وب سایت استیم با قیمت حدود دوازده دلار خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

0.5

Good

  • صداگذاری خوب

Bad

  • باگ های فراوان
  • عمق نداشتن داستان
  • گرافیک گسسته و ضعیف

Comments

No Comments

Leave a Reply