نقد و بررسی بازی Skyland Rush: Air Raid Attack

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Skyland Rush: Air Raid Attack که امسال منتشر شده است و یک بازی شوتر و اکشن می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی Skyland Rush: Air Raid Attack در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی Skyland Rush: Air Raid Attack قرار بود قبلا در تاریخ چهارم ماه جولای سال 2018 منتشر شود اما به دلیل تاخیری که در انتشار این بازی اتفاق افتاد، بازی در تاریخ بیست و دوم ماه آپریل سال 2021 منتشر شده است. این بازی توسط دو کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح LazyLand SA و Zerouno Games ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. شما می توانید این بازی را در پلت فرم های زیادی از جمله Nintendo Switch, Android, iOS, Macintosh operating systems و tvOS بازی کنید. ما امروز در گیم اینجا این بازی را برای پلت فرم نینتندو سوئیچ نقد و بررسی خواهیم کرد. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

توضیحات بازی مقدمه کوتاهی در مورد داستان آن به شما می دهند ولی متاسفانه بخش توضیحات بازی آخرین جایی هستند که ما هر گونه اشاره ای به داستان بازی را خواهیم دید و پس از این که شما وارد بازی می شوید، هیچ المان مربوط به داستان مانند شخصیت پردازی و دیالوگ های قوی و خط داستانی ای وجود ندارد که باعث شود ما بتوانیم پیاده سازی موضوع اصلی داستان این بازی را ببینیم. این مسئله قطعا باعث می شود که ما نمره خیلی خوبی به این بخش از بازی ندهیم.

گرافیک بازی امروز ما حقیقتا هیچ ویژگی جالبی ندارد و طراحی آن کاملا معمولی می باشد. از آن جایی که یکی از مهم ترین فاکتورهای تیم ما برای تعلق دادن نمره خوب به گرافیک بازی ها وجود نوآوری در طراحی گرافیک بازی می باشد و از آن جایی که این بازی مشخصا این ویژگی را ندارد، نمره خوبی هم از ما نمی گیرد. موسیقی بازی برخلاف گرافیک و داستان آن طراحی قوی و جالبی داشته و توانسته تا حدی نظر ما را جلب کند. موسیقی بازی نمره خوبی از ما خواهد گرفت.

این بازی از لحاظ مکانیک و سیستم کلی گیم پلی قوی طراحی شده و حتی می توان گفت که اصلا حوصله سر بر هم نیست. مشکل اصلی گیم پلی بازی ایرادات فنی و مخصوصا باگ های فراوان آن هستند که حقیقتا موقع بازی برای پلیر مشکل ساز می شوند و به همین علت هم ما به گیم پلی بازی نمره خیلی خوبی نمی دهیم.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی Skyland Rush: Air Raid Attack یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد ولی به طور کلی به نظر ما این بازی از لحاظ طراحی و ساخت متوسط است و به همین دلیل فکر نمی کنیم خیلی برای خرید مناسب باشد. این بازی داستان جالبی دارد – که البته اصلا توسعه داده نشده – ولی گرافیک آن خیلی جالب توجه نیست و گیم پلی اش هم ایرادات زیادی دارد که قطعا فاکتورهای مهمی در زمان تصمیم گیری برای خرید بازی خواهند بود. هر چند که چند ویژگی بسیار خوب هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ویژگی های خوب کوچک به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی را به شما توصیه کنیم. با این حال اگر به خرید بازی ای که در این مطلب آن را نقد و بررسی کردیم علاقه دارید، شما می توانید این بازی را با قیمت 6.99 دلار از وب سایت نینتندو خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

4.5

Good

  • موسیقی زیبا

Bad

  • باگ های فراوان
  • گرافیک غیر حرفه ای

Comments

No Comments

Leave a Reply