برای علاقمندان به بازیهای سبک ورزشی با محوریت همکاری دونفره، عنوانی را معرفی می کنیم که می تواند لحظات بسیار خوشی را برای آنها فراهم نمایند. بازی Sport & Fun: Swimming عنوانی در سبک ورزشی و آرکید می باشد که توسط کمپانی توسعه دهنده و ناشر RedDeerGames به طور انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. این یک عنوان ورزشی در سبک مهمانی نسبتا سرگرم کننده بوده که دارای شخصیت های بسیار دوست داشتنی و بامزه است و گیم پلی بازی شما را مجبور می کند کنترل های Joy-Con خود را به طور دائم جابجا کنید و نوعی ورزش جسمانی را تجربه کنید. با نگاهی به تصاویر و گیم پلی متوجه می شوید این عنوان یک بازگشت کوچک به عناوین کنسول قدیمی Wii محسوب می شود که با ظاهری بسیار جذاب و امروزی در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.
بازی Sport and Fun: Swimming، یک عنوان مسابقه ای مستقل و آرکید در سبک ورزشی می باشد که فقط از طریق کنترلرهای Joy-Con نینتندو سوئیچ قابل بازی است. قهرمانان این عنوان از حیوانات بامزه و شخصیت های انسانی انتخاب شده اند که اکثر آنها ظاهری کارتونی و دلپذیر دارند و به نظرم بیشتر برای کودکان جلب توجه می کند. به همین علت ظاهر کلی بازی به گونه ای است که بیشتر مورد پسند پلیرهای کم سن و سال می باشد و البته از طریق این بازی در حد پایه ای، به بچه‌های کوچک‌تر نیز می توان یاد داد که چگونه شنا کنند. پس از یادگیری اصول اولیه و کنترل های ساده بازی می توانید با انتخاب کاراکتر دلخواه خود وارد بازی شده و از شنا کردن در محیط های مختلف لذت ببرید.

می‌توانید این بازی را به صورت انفرادی با یک هوش مصنوعی و یا با یک دوست دیگر بازی کنید که در این صورت هیجان بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد. اما نکته ای که همواره باید در حین شنا کردن مراقب آن باشید، این است که نباید به سرعت شنا نکنید، در اینگونه موارد بازی به شما اخطار می دهد و مجازات خواهید شد. امکان تمرین انواع حالات شنا مانند کرال پشت، کرال سینه و دیگر موارد در این بازی وجود دارد و همواره باید رو به جلو شنا کرده و با آموزش هایی که بازی می دهد، به سادگی مانند همیشه پیشرفت کنید. هیچ نوع محدودیت زمانی در این بازی وجود ندارد و کاملا آزاد هستید که با خیال راحت به تمرین شیوه های مختلف ورزش شنا بپردازید. همچنین می توانید برای خود اهداف روزانه تعیین کنید که باید آنها را در حین شنا کردن تکمیل کنید.
بخشی تحت عنوان Distance از طریق منوی اصلی بازی قابل انتخاب است که در آن مسافت های معینی مشخص شده و می توانید با انتخاب هر یک از آنها خودتان را به چالش فراخوانید. این مسافت ها ابتدا از مقدارهای کم در حد متر شروع می شوند و به ترتیب به یکای کیلومتر می رسند که بالاترین مقدار آنها عدد 1000 کیلومتر است. چالش واقعی در این بخش مربوط به آخرین حالت است که طی آن باید در اقیانوس اطلس شنا کنید و رکوردی بی نظیر را به ثبت رسانید. این حالت یک بخش عالی برای بازیکنانی است که تمایل دارند مسافت بسیار زیادی را شنا کنند.

یکی از ویژگی های جالب بازی Sport and Fun: Swimming، قابلیت تغییر شخصیت انتخابی و همچنین تغییر سبک شنا است. شما در حین انجام بازی می توانید شخصیت خود را دائما تغییر داده و یا حالت شنای خود را عوض کنید. تغییر سبک شنای در هر لحظه و مکان بازی عمدتا برای ایجاد سرگرمی بیشتر انجام می شود. در این بازی همه چیز در جهت ایجاد فضایی آرامش بخش و سالم عمل می کنند و به همین علت این یک بازی برای وارد کردن فشار و استرس نیست.
رابط کاربری و تجربی این بازی بسیار کاربرپسند طراحی شده اند و مطمئنا که تقریبا برای همه پلیرها جذاب خواهد بود. گرافیک و سبک هنری این بازی جزو نقاط قوت آن است و زیبایی شناسی خاص را شامل می شود. یک موسیقی متن متمایز پشتوانه دار و نشاط‌ آور در پس زمینه پخش می شود که فعالیت های سالم شما را با شادی مبتنی بر یادگیری یک ورزش سالم ترکیب می کند .

به عنوان نتیجه گیری می توان گفت گیم پلی بازی Sport & Fun: Swimming عمق لازم و کافی را ندارد و به همین علت پس از مدتی بازی کردن، خسته کننده می شود و از آنجایی که پیشرفت چندانی در بازی وجود ندارد، می تواند کسل کننده و تکراری نیز شود. با این حال این بازی با کنترل های شهودی و سبک گرافیکی زیبای خود به خوبی می تواند مهارت های اولیه ورزش شنا شما را مورد آزمایش قرار دهد و مطمئنا بیشتر از آن چیزی را ارائه می دهد که دیگر بازی های ورزشی برای ارائه آن تلاش می کنند. تجربه این بازی با یک دوست و یا با اعضای خانواده بسیار لذت بخش خواهد بود و برای سوزاندن مقداری انرژی اضافی بسیار مفید می باشد.

7.0

Good

  • شخصیت های زیبا و دوست داشتنی
  • ارائه انواع مکان های مختلف برای شنا
  • قابلیت تغییر شخصیت‌ها و سبک‌ها در هر زمان
  • ارائه روش‌های مختلف شنا

Bad

  • هیچ نوع پیشرفتی در بازی وجود ندارد
  • گیم پلی بازی فاقد عمق است
  • می توانست حالت های بیشتر شنا کردن را شامل شود

Comments

No Comments

Leave a Reply