نقد و بررسی بازی The Hand of Merlin

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی The Hand of Merlin که امسال منتشر شده است و یک بازی ماجراجویی، مستقل و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی The Hand of Merlin در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی The Hand of Merlin قرار بود قبلا در تاریخ یازدهم ماه می سال 2021 منتشر شود اما به دلیل تاخیری که در انتشار این بازی اتفاق افتاد، بازی در تاریخ چهاردهم ماه جون سال 2022 منتشر شده است.، این بازی توسط دو کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح Room C Games و Croteam ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. شما می توانید این بازی را در پلت فرم های زیادی از جمله Microsoft Windows, Linux, macOS و Macintosh operating systems بازی کنید. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

داستان بازی یکی از قوی ترین داستان هایی است که در بازی های نقش آفرینی امسال دیده ایم. یکی از جالب ترین بخش های داستان بازی امروز ما دقیق بودن تمامی توضیحات و اطلاعات مکان های مختلف موجود در داستان بازی است. بهتر است یک توضیح کوتاه در مورد داستان بازی امروزمان بدهیم تا شما دوستان عزیز بتوانید در حین توضیحات ما با ایرادات و ویژگی های مثبت بازی بیشتر آشنا شوید. در این بازی شما وظیفه دارید تا یک تیم سه نفر متشکل از قهرمانان قوی را تشکیل دهید و به مبارزه برای جلوگیری از رخ دادن آخر الزمان بپردازید. به نظر ما بازی داستان خوب و قوی ای دارد و علاوه بر توسعه خوب آن، شخصیت پردازی بازی هم قوی است و به همین دلیل ما فکر می کنیم این بخش از بازی امروز ما ارزش یک نمره خوب را دارد.

گرافیک بازی با این که در نگاه اول چندان خاص و منحصر به فرد به نظر نمی رسد، اما با دقت بیشتری می توان دید که حقیقتا طراحان گرافیک بازی در یک سری بخش هایی مانند جزئیات بازی یا طراحی بافت های اشیاء مختلف – texture ها و pattern ها – خیلی خوب عمل کرده اند و ما فکر می کنیم بازی به علت طراحی گرافیکی قوی خود لازم است که از ما نمره خوبی بگیرد. موسیقی بازی هم مانند گرافیک آن با این که در ابتدا شاید تکراری و متوسط به نظر برسد، اما در بخش های زیادی مانند صداگذاری خیلی خوب عمل کرده است و ما نمره بالایی به این بخش خواهیم داد.

با این که گیم پلی بازی به طور کلی واقعا قوی و حرفه ای طراحی شده است و سیستم گیم پلی واقعا شما را مجذوب خود کرده و باعث می شود که بتوانید از این بازی نقش آفرینی و ماجراجویی لذت زیادی ببرید. با این حال یک سری ایرادات فنی جزئی در گیم پلی وجود دارند که باعث می شوند ما نتوانیم نمره خیلی بالایی به این بخش بدهیم.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی The Hand of Merlin یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. این بازی داستان خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی زیبا را به شما توصیه نکنیم. با این حال می توان گفت که به طور کلی این بازی پیشنهاد ما به شما هست و ما آن را به شما توصیه می کنیم و اگر قصد خرید این بازی را دارید می توانید آن را با قیمت حدودی بیست و پنج دلار آمریکا خریداری کنید و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

7.5

Good

  • داستان جالب
  • گیم پلی درگیر کننده

Bad

  • باگ های فراوان

Comments

No Comments

Leave a Reply