نقد و بررسی بازی The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition

سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت گیم اینجا، این دفعه هم با یک نقد و بررسی تخصصی دیگر درباره یک بازی ویدئویی جذاب و جالب دیگر همراه شما خواهیم بود. این بازی که The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition نام دارد و توسط برنامه نویسی مستقل که خیلی در شبکه های اجتماعی مثل توئیتر بخاطر بازی هایش مخصوصا سری The House in Fata Morgana معروف شده است به اسم Novectacle ساخته شده و توسط کمپانی بازی سازی و توسعه دهنده Limited Run Games برای پلت فرم های مختلف و متنوعی مانند PlayStation 4, iOS, Microsoft Windows, Nintendo 3DS و PlayStation Vita منتشر شده است. The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition که یک بازی داستانی است، تقریبا هیچ منتقد عصبانی و نقد منفی ای ندارد! با این که اشکالات کمی هم در ساخت بازی وجود نداشته است، قوی بودن داستان آن قدر بر روی بقیه بخش ها مانند گرافیک متوسط رو به پایین The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition تاثیر گذاشته است که باعث شده این بازی خیلی خوب جلوه کند. اگر دوست دارید درباره بخش های مختلف The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition بیشتر بدانید، در نقد و بررسی امروز با وب سایت گیم اینجا همراه باشید.

بازی The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition در ادامه یک بازی دیگر به نام The House in Fata Morgana که خیلی گسترده تر و پر طرفدار تر از The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition بود و کمپانی های دیگری هم مسئول انتشارش را بر عهده داشتند منتشر شده است. داستان بازی The House in Fata Morgana به طور کلی داستان بازی یک تم دارک و ترسناک دارد که البته این فقط ظاهر ماجراست. بهتر است اول داستان بازی The House in Fata Morgana را بررسی کنیم. در این بازی شما در یک خانه بیدار می شوید و خدمتکار خانه به شما می گوید که شما صاحب این خانه هستید. البته خودتان هیچ ایده ای از ماجرا ندارید. در خانه 4 تا در پیدا می کنید که هر کدام به بخش مختلفی از زمان می روند(سال های مختلف) و باید با بررسی کردن این زمان ها و در ها بفهمید که قضیه از چه قرار است و شما که هستید و اینجا چه کار می کنید و قرار است بعد از این چه کاری کنید. در کل می توانیم بگوییم که The House in Fata Morgana یکی از بهترین خط داستانی ها را بین بازی های هم رده خودش دارد. خلاصه این که در The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition هم قضیه از همین قرار است و این بازی فقط ادیشن مختلفی از The House in Fata Morgana می باشد. درباره داستان بازی زیاد توضیح نمی دهیم چون واقعا داستان زیبایی دارد و مطمئنا دلتان نمی خواهد این داستان فوق العاده برایتان اسپویل شود.

گرافیک The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition را اصلا نباید صرفا گرافیک معمولی در نظر گرفت. به طور کلی صحنه ها نقاشی غیر دیجیتال و دستی هستند و خیلی حرفه ای پیاده سازی شده اند. The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition شاید از لحاظ گرافیک اندکی گسسته باشد، اما هر کدام از این سبک های مختلف هنری که در آن قرار دارند واقعا به نوبه خودشان به تکمیل کردن The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition به عنوان یک اثر هنری و نه صرفا یک ویدئو گیم کمک می کنند. بازی کلا خیلی پویا و اینتراکتیو (Interactive) نیست و با این که این مسئله بیشتر به گیم پلی بر می گردد اما گرافیک بازی به همین دلیل توانسته استایل نقاشی بودنش را حفظ کند.

گیم پلی بازی درواقع هیچ ایرادی ندارد، اما The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition شبیه هیچ کدام از بازی هایی که قبلا بازی کرده اید نیست پس مقایسه کردن گیم پلی و انتظار نمره دهی به آن بر این حسب انتظاری غلط است.

در انتها، ما پیشنهاد می کنیم که The House in Fata Morgana: Dreams of the Revenant Edition را که شامل داستان اصلی بازی The House in Fata Morgana و داستان های جالب جانبی و جدید دیگر هم هست را حتما بخرید و بازی کنید.

9.2

Good

  • گرافیک فوق العاده
  • داستان درگیر کننده

Bad

  • گسسته بودن بعضی از اجزای طراحی دیالوگ ها و بخش های مختلف بازی

Comments

No Comments

Leave a Reply