نقد و بررسی بازی To the Top Mammoth!

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی To the Top Mammoth! که امسال منتشر شده است و یک بازی ماجراجویی، مستقل و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی To the Top Mammoth! در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی To the Top Mammoth! قرار بود قبلا در تاریخ شانزدهم ماه جولای سال 2020 منتشر شود اما به دلیل تاخیری که در انتشار این بازی اتفاق افتاد، بازی در تاریخ بیست و دوم ماه فوریه سال 2022 منتشر شده است.، این بازی توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح isTom Games ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. شما می توانید این بازی را فقط در پلت فرم نینتندو سوئیچ ( Nintendo Switch ) بازی کنید و خب طبیعتا نقد و بررسی امروز ما هم با استفاده از همین نسخه و متعلق به پلت فرم نینتندو سوئیچ خواهد بود. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و البته باید گفت که بازی حقیقتا نقد و بررسی های زیادی هم ندارد و در کل اندکی ناشناخته است با این حال اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

قطعا شما هم تا کنون به بازی های مختلف از یک سری ژانر های خاصی بر خورده اید که عملا نه داستان مشخصی دارند و نه هدف اصلی بازیکن را در بازی معلوم می کنند. با این که ژانر اکشن پلت فرمر معمولا جزو این دسته ژانر های خاص نیست، اما خب بازی امروز ما دقیقا همین طور عمل کرده و هیچ داستان مشخصی ندارد.

بازی گرافیک جذابی دارد که در خیلی از بخش ها ژانر های هنری مختلف (مانند پیکسل آرت، طراحی فلت دو بعدی و طراحی سه بعدی) را با هم ترکیب می کند و پالت رنگی گرافیک بازی هم واقعا چشم نواز و زیبا است. هم چنین موسیقی بازی هم ساندترک بسیار زیبا و حرفه ای و جلوه های صوتی با کیفیتی دارد.

اول از همه بگوییم که آپدیت جدید بازی از لحاظ ایرادات فنی کاملا پاک و منزه! تشریف دارد و شما حتی اگر بیست و چهار ساعته هم پای بازی بنشینید، به یک باگ هم بر نخواهید خورد. جدای از این، بازی در کل گیم پلی اعتیاد آور و جذابی هم دارد.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی To the Top Mammoth! یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. این بازی گیم پلی خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی زیبا را به شما توصیه نکنیم. به نظر ما مهم ترین ایراد بازی ضعف داستانی آن است که حقیقتا آن قدر هم جلوی راه لذت بردن شما از بازی قرار نخواهد گرفت. این بازی زیبا با قیمت حدود ده دلار آمریکا در وب سایت نینتندو سوئیچ به فروش می رسد و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

8.0

Good

  • گرافیک فوق العاده
  • گیم پلی درگیر کننده

Bad

  • داستان خیلی ضعیف

Comments

No Comments

Leave a Reply