نقد و بررسی بازی UnderMine

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی UnderMine که حدود سه سال پیش منتشر شده است یک بازی ماجراجویی، مستقل و معمایی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی UnderMine در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

این بازی در نگاه اول داستان جالبی دارد که در کل شبیه به هر بازی نقش آفرینی دیگری یک شخصیت اصلی دارد و وظایف مختلفی مانند کشف اسرار دنیای بازی یا نجات دادن افراد یک روستا را هم به شخصیت اصلی بازی محول می کند. البته که بازی ایده کلی خوبی داشته و توسعه داستانش هم در حدی قابل قبول است اما بازی شخصیت پردازی ضعیفی دارد و به همین دلیل ما نمره خیلی بالایی به این بخش از بازی نمی دهیم.

گرافیک بازی استایل پیکسل آرتی و جذابی دارد که در همان نگاه اول قطعا نظر شما را جلب می کند. جدای از رزولوشن بالا و ترکیب رنگی حرفه ای طراحی گرافیکی بازی، این بازی جزئیات زیادی هم در طراجی خود دارد که قطعا یک نقطه مثبت دیگر هستند و همه این موارد در کنار هم باعث می شوند ما نمره خوبی به گرافیک بازی بدهیم. بخش بعدی موسیقی بازی است و با این که بازی صداگذاری ندارد و ما فکر می کنیم نبود صداگذاری باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی در بازی شده است اما ساندترک بازی حقیقتا فوق العاده می باشد و ما پیشنهاد می کنیم آن را به طور جدا با قیمت حدودی پنج دلار آمریکا خریداری کنید. موسیقی این بازی از ما نمره نسبتا خوبی می گیرد.

نوبتی هم که باشد نوبت گیم پلی بازی است و باید اقرار کنیم که گیم پلی این بازی حقیقتا در میان یکی از بهترین بخش های آن قرار دارد. جدای از کنترل های نرم و روان، استایل مبارزه و سیستم inventory جذاب، بازی از لحاظ فنی هم تمیز پیاده سازی شده و این بخش از بازی هم از ما نمره بالایی خواهد گرفت.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی UnderMine یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. این بازی گیم پلی خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی زیبا را به شما توصیه نکنیم. همان طور که احتمالا خودتان هم حدس زده اید، این بازی یک کار مستقل می باشد و از آن جایی که زمان توسعه و ساخت آن هم به مراتب زمان کمی بوده است، ما فکر می کنیم که سازندگان آن واقعا لیاقت حمایت شدن دارند – مخصوصا که این استدیوی مستقل در چند سال اخیر کلا عناوین جالب و قوی زیادی تولید کرده است اما پرداختن به بقیه عناوین این استدیو را برای یک نقد و بررسی دیگر می گذاریم – شما می توانید این بازی زیبا را با قیمت حدودی بیست دلار آمریکا در وب سایت استیم خریداری کنید و ما قطعا آن را به شما پیشنهاد می کنیم و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

8.0

Good

  • گرافیک فوق العاده
  • گیم پلی درگیر کننده

Bad

  • شخصیت پردازی ضعیف در داستان

Comments

No Comments

Leave a Reply