نقد و بررسی بازی Warhammer 40,000: Space Wolf

سلام به دوستان همیشگی وب سایت گیم اینجا امیدواریم که حال شما خوب باشد و امروز هم برای یک نقد و بررسی جالب دیگر همراه ما بمانید. بازی ای که امروز قصد نقد و بررسی آن را داریم یعنی بازی Warhammer 40,000: Space Wolf که امسال منتشر شده است و یک بازی مبارزه ای، اکشن و استراتژی می باشد. بازی ای که امروز در گیم اینجا برای معرفی و نقد کردن انتخاب کرده ایم، گرافیک جالبی دارد و موسیقی آن هم حقیقتا خوب است و همه این ها دلایلی هستند که بازی Warhammer 40,000: Space Wolf در معرض توجه همه قرار گرفته است. هر چند که همان طور که می دانید، هیچ چیزی بی نقص نیست و بازی امروز ما هم قطعا ایرادات خودش را دارد که در این نقد و بررسی به آن ها خواهیم پرداخت ولی با این حال اگر دوست دارید با بازی ای که قصد نقد و بررسی آن را داریم بیشتر آشنا شوید و بخش های مختلف آن را بشناسید، تا پایان این نقد و بررسی با ما همراه بمانید.

بازی Warhammer 40,000: Space Wolf قرار بود قبلا در تاریخ هفدهم ماه فوریه سال 2017 منتشر شود اما به دلیل تاخیری که در انتشار این بازی اتفاق افتاد، بازی در تاریخ بیست و یکم ماه سپتامبر سال 2021 منتشر شده است. این بازی توسط کمپانی بازی سازی، توسعه دهنده، منتشر کننده و طراح HeroCraft ساخته، توسعه داده و طراحی شده است. شما می توانید این بازی را در پلت فرم های زیادی از جمله Nintendo Switch, Android, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows و iOS بازی کنید. بازی امروز ما تا به الان خیلی خوش شانس بوده و نمره های خوبی از نقد و بررسی هایش گرفته است و اگر دوست دارید نظر گیم اینجا را در مورد بازی مورد بحث امروز ما بدانید، به شما توصیه می کنیم که با ما همراه باشید.

بازی دنیای وسیعی دارد و شما در نقش رئیس یک گله گرگ فضایی بازی می کنید و وظیفه دارید با هدایت کردن این گله گرگ های فضایی دشمنانتان را شکست دهید و پیروز شوید. با این که فضای بازی به خوبی توسعه داده شده اما شخصیت پردازی خیلی زیادی در طول گیم پلی دیده نمی شود و جدای از این بازی خیلی روی داستان خود تمرکز نمی کند – برای مثال دیالوگ خاصی در بازی وجود ندارد که بخواهد داستان را بیشتر پیاده سازی کند و برای شما توسعه دهد – و این موارد در کل باعث می شوند که ما نتوانیم نمره خیلی خوبی به این بخش از بازی بدهیم.

بخش بعدی ای که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم، گرافیک بازی منتخب امروز گیم اینجا است. همان طور که از اسکرین شات های بازی مشخص است، این بازی جلوه های تصویری سنگینی دارد اما شاید برایتان جالب باشد که با وجود این کیفیت بالا در گرافیک، این بازی نیاز به پیش نیاز های خیلی خاصی ندارد و این مسئله قطعا یک نقطه قوت قابل توجه به شمار می رود. علاوه بر این، بازی ترکیب رنگی و نورپردازی جذابی در گرافیک خود دارد که در کل مخاطب را میخکوب صفحه می کنند. فکر می کنیم نیازی به گفتن این مسئله نباشد که گرافیک بازی قطعا از ما نمره خوبی می گیرد. در ادامه سراغ موسیقی بازی خواهیم رفت و بهتر است همین اول اعلام کنیم که این بازی متاسفانه شامل صداگذاری نیست اما به نظر ما این مسئله نشان دهنده ضعف گرافیک بازی نیست و بلکه بیشتر به ضعف داستان بازی بر می گردد چون بازی دیالوگ های زیادی ندارد و طبیعتا نمی تواند صداگذاری خاصی هم داشته باشد. موسیقی زمینه و جلوه های صوتی بازی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل ما نمره خوبی به موسیقی بازی خواهیم داد.

گیم پلی بازی یک سیستم مبارزه و استراتژی چیدن بسیار جذاب، نوآورانه، خلاق و حرفه ای به مخاطب ارائه می دهد اما متاسفانه یک سری بخش های گیم پلی نیاز به کار بیش از حد و به اصطلاح Grind کردن دارند که در نتیجه باعث حوصله سر بر بودن قسمت هایی از بازی خواهند شد. به همین دلیل ما مجبوریم اندکی از نمره خوبمان به گیم پلی بازی بکاهیم.

در پایان به نظر تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا بازی Warhammer 40,000: Space Wolf یک بازی خیلی زیبا و دوست داشتنی می باشد که به طور کلی به نظر ما واقعا ارزش خرید دارد. این بازی داستان خیلی فوق العاده ای دارد و موسیقی و گرافیک آن هم عالی هستند. هر چند که چند ایراد جزئی هم در یک سری از قسمت های مهم و اساسی بازی میبینیم و در بخش های مختلف نقد و بررسی مان به آن ها اشاره کردیم اما این ایرادات جزئی به طور کلی باعث نمی شوند که ما این بازی زیبا را به شما توصیه نکنیم.    و در پایان هم ما امیدواریم که از این نقد و بررسی لذت برده باشید و از نکات و مطالبی که در این نقد و بررسی به آن ها اشاره کردیم برای تصمیم گیری موقع خریدن یا نخریدن بازی ای که در این پست به آن پرداختیم برای شما عزیزان مفید باشد.

8.0

Good

  • سیستم گیم پلی و مبارزه جذاب
  • گرافیک جالب و خوب
  • موسیقی قوی و حرفه ای

Bad

  • خسته کننده بودن بعضی از قسمت های گیم پلی
  • داستان نه چندان عمیق

Comments

No Comments

Leave a Reply