نقد و بررسی بازی Sweet Bakery Tycoon

بازی هایی که روی شغل های خدماتی مثل کار در بیمارستان، رستوران، مزرعه، تحویل بار، آرایشگاه و … تمرکز می کنند و بازیکن را در شرایط یکی از کارکنان هر یک از این شغل های خدماتی قرار می دهند، از جهات مختلفی خیلی سرگرم کننده و حتی ارزشمند هستند. علت ارزشمند بودنشان این است که در حقیقت تعداد کمی از مردم فرصت تجربه کار در یکی از این شغل ها را در طول زندگیشان به دست می آورند و بازی کردن گیمی که دقیقا روی انتقال همین تجربه به مخاطب تمرکز می کند، می تواند به ما چیز های زیادی بیاموزد. امروز هم تیم نقد و بررسی وب سایت گیم اینجا یک بازی فوق العاده و جذاب را برای شما همراهان عزیز و همیشگی گیم اینجا انتخاب کرده است تا با بررسی و نقد موارد مختلفی مانند گرافیک، گیم پلی، موسیقی و موضوع کلی بازی و نمره دهی کلی به شما همراهان ارجمند کمک کند تا برای خریدن یا نخریدن این بازی بهتر تصمیم بگیرید. اگر شما هم همیشه دوست داشتید در جایگاه یک آشپز توی یک رستوران با منویی گسترده – از شیر مرغ تا جان آدمیزاد!- کار کنید، می توانید تا پایان این پست برای نقد و بررسی بازی Sweet Bakery Tycoon با گیم اینجا همراه باشید.

دنیای جادویی Sweet Bakery Tycoon با انواع غذاها و شیرینی ها آماده است تا تمام مشکلات و سختی های دنیای واقعی تان را توی شیرینی خودش حل کند. به عنوان سر آشپز Sweet Bakery Tycoon شیرینی و کیک بپزید و برای مشتری هایتان قهوه های خوش طعم و بو درست کنید. بیش از 60 درجه و نشان مختلف در بیش از 60 مرحله مختلف وجود دارند و منتظر شما هستند تا آن ها را به دست بیاورید و تبدیل به بهترین شیرینی فروشی منطقه شوید.

یکی از مشکلات اکثر بازی های آشپزی ، تنوع کم محصولات و ترکیبات مختلفی که میتوان برای مشتری آماده کرد است. به زبانی دیگر قدرت انتخاب شما در این بازی ها به چند مدل شیرینی از پیش تعیین شده محدود می شود و محدودیت، چیزی نیست که گیمر های امروزی در یک بازی دنبالش بگردند. مطمئنا ویژگی طراحی محصولات خوشمزه شیرینی فروشی ها به روش دل خواه و گسترده بودن انواع مختلف کیک ها و شیرینی هایی که میتوانید به عنوان پایه کارتان انتخاب کنید، برای یک بازی شیرینی پزی ویژگی مهمی است. بر خلاف اکثر بازی هایی که همین ژانر و موضوع – آشپزی – را دارند، Sweet Bakery Tycoon بیش از 60 نوع ( به نظر می رسد سازندگان Sweet Bakery Tycoon به عدد 60 خیلی علاقه دارند) کیک مختلف که به عنوان پایه استفاده می شود، بیش از 60 نوع میوه برای ساخت کوکتیل های میوه ای (یک آیتم جدید که در منوی خیلی گسترده Sweet Bakery Tycoon وجود دارد و تا بحال در بازی های دیگر ندیده بودیم) و بیش از 60 مدل خامه چه برای تزئین کیک و شیرینی ها و چه برای استفاده در آماده سازی قهوه های خوش عطری که مشتری ها را به Sweet Bakery Tycoon می کشاند. منوی سفارش ها و انتخاب ها گسترده است و این یکی از ویژگی های خوب Sweet Bakery Tycoon به حساب می آید.

بازی بیش از 4 لوکیشن جدا دارد(اینطور که به نظر می رسد، Sweet Bakery Tycoon یک شیرینی فروشی زنجیره ای است!) و هر کدام از لوکیشن ها به دقت و تمیز طراحی شده اند. همچنین طراحی غذا ها و شیرینی ها هم خیلی خوب انجام شده و با دیدن این موارد، می توان گفت که گرافیک Sweet Bakery Tycoon در سطح خوبی قرار دارد. اما یک عامل مهم دیگر هم برای نمره دادن و تعیین سطح گرافیک مهم است و آن هم طراحی کاراکتر ها می باشد. طراحی کاراکتر های Sweet Bakery Tycoon را می توان یکی از بدترین و ضعیف ترین طراحی شخصیت های بازی های امسال دانست. همه مشتری هایی که به Sweet Bakery Tycoon می آیند در واقع یک نفر هستند! و طراحان بازی فقط به خودشان زحمت تغییر رنگ پوست، مو و چشم شخصیت ها را داده اند.

البته بد بودن گرافیک تا حدی با گیم پلی روان و سریع جبران می شود، یادتان هست خیلی وقت ها توی ورژن های قدیمی تر بازی های شیرینی پزی از شدت زیاد بودن مشتری ها نمیدانستید چه کنید؟ خیالتان با بازی کردن Sweet Bakery Tycoon از بابت این باگ راحت است. گیم پلی مشکل اساسی و خاصی ندارد و از آن طرف ویژگی خیلی بلد و خوبی هم ندارد که بخواهیم عنوان کنیم، در کل می توانیم بگوییم که به نسبت بقیه قسمت های بازی کامل و کافی است.

Sweet Bakery Tycoon جمعا یک بازی جذاب است و ارزش چند ساعت وقت گذاشتن را دارد، هر چند مشکلات گرافیک اندکی از جذابیت بازی کم می کنند، اما به طور کلی جزو آن بازی های یک نواخت و بدرد نخور که بعد از چند دقیقه حوصله آدم را سر می برد نیست. در نهایت، تصمیم نهایی برای بازی کردن یا نکردن Sweet Bakery Tycoon بر عهده شما خواننده محترم وب سایت گیم اینجا است. امیدواریم این نقد و بررسی برای شما مفید بوده باشد.

6.5

Good

  • گیم پلی روان و خوب

Bad

  • گرافیک بد و شبیه به هم بودن کارکتر ها

Comments

No Comments

Leave a Reply